Akcia
  • Pánsky náramok OZONEE D391

Pánsky náramok OZONEE D391

15.95
10.95 / 1szt.
Šetríte 31 %, čiže 5.00
Náklady na dopravu
Náramok má: Ozdobnú kovovú kotvovú vložku Materiál: povrázok, kov
Hodnotenie zákazníkov
PLNÝ POPIS

Moderný šnúrkový náramok

Náramok je vyrobený z odolného, čierneho povrázku. Na prednej strane je veľkolepá kovová kotvová vložka. Po rozvinutí má náramok dĺžku 69 centimetrov.

Náramok v morskom štýle
Vďaka kotve bude tento náramok vynikať ako doplnok k morským štylizáciám. Toto je nadčasový ornament, ktorý nikdy nevyjde z módy. Takýto náramok bude fungovať pri mnohých rôznych príležitostiach. Môžete ho nosiť na stretnutie s priateľmi, na koncerty alebo na párty. Je to skvelý darček pre milovanú osobu - druhú polovicu, brata alebo priateľa. Tento náramok môžete dať na narodeniny, Vianoce, Valentína alebo výročie.

 

Otázka na produkt

Ak vyžšie uvedený opis nestačí, pošlite nám prosím svoju otázku ohľadom tohto produktu. Budeme sa snažiť odpovedať čo najrýchlejšie.

E-mail:
Toto pole je nutné k zadaniu objednávky.
Otázka:
Toto pole je nutné k zadaniu objednávky.
označené polia - Toto pole je nutné k zadaniu objednávky. - sú vyžadované
Doporučit produkt priateľovi

Ak chcete informovať svojho známeho o produkte, ktorý by podľa vás mohol byť zajuímavý, použijte nižšie uvedený formulár.

Do:
Toto pole je nutné k umíiestneniu objednávky.
Možete pridať dalšie e-mailové adresy oddelené čiarkami
Podpis:
Toto pole je nutné k umíiestneniu objednávky.
Obsah
Toto pole je nutné k umíiestneniu objednávky.
označené polia- - Toto pole je nutné k umíiestneniu objednávky. - sú vyžadované
$('#projector_button_basket').live('click', function () { var pr_size = '31262-'+$('label.projector_size_button.active').attr('data-type'); glami('track', 'AddToCart', { item_ids: pr_size, product_names: 'Pánsky náramok OZONEE D391', value: 10.95, currency: 'EUR' }); }); $('.popup_add_baket_button').on('click', function () { dmq('track', 'AddToCart', { item_ids: $(this).parent().find('[name="popup_add_basket_id"]').val(), product_names: $(this).parent().find('.popup_add_basket_product_icon').attr('title'), value: $(this).parent().find('.popup_add_basket_price').text().replace(/[^0-9,.]+/, '').replace(',', '.'), currency: 'EUR' }); }); pixel