Pánske bundy

Pánské bundy

12345...9
12345...9

Pánske bundy - teplé, pohodlné a pre každú príležitosť?

Pre moderného a dobre upraveného chlapa je bunda jednou zo základných vecí v šatníku. Jej základnou funkciou je poskytnúť ochranu počas nepriaznivého počasia, ako je jesenný vietor, zimná snehová búrka alebo jarný dážď. Dnes však vyžadujeme, aby bundy robili viac než len „zahriatie“ tela v obdobiach, keď teplota na teplomeri klesne pod nulu. Ak zvolíme bundu správneho strihu a vhodne ju zladíme s ostatnými časťami oblečenia, bude to znamenať, že móda pre majiteľa veľa znamená. Vďaka tomu môžete urobiť dobrý dojem počas rande, prvých dní na univerzite, v práci, na rodinnej schôdzke. Vzhľadom na to, že muži prikladajú výberu vrchného oblečenia veľký význam, na rozdiel od zaužívaných stereotypov - trávia veľa času hľadaním informácií o bundách, ktorá dokonale zodpovedá ich očakávaniam.

 

V prípade, že idete do klubu, na rande alebo na večierok, neoplatí sa, aby pánske oblečenie dodalo na závažnosti, ale charaktere. Takýto výsledok je možné dosiahnuť pomocou saka, modelu, ktorý čerpá inšpiráciu zo streetwearu, ktorý sa vyznačuje tým, že má zips, ktorý sa otvára iba po úroveň hrudníka. Zaujímavý vzhľad majú aj pilotné bundy - sú vyrobené z kože a okolo krku majú hrubú, zvyčajne bielu ovčiu kožušinu. V prípade mužov s upravenou bradou to dáva estetický vzhľad. Bombery , ktoré perfektne chránia pred vetrom, majú na spodku a na zápästiach lem. Aby bol tento outfit skutočne jedinečný, stojí za to zvoliť klasické džínsy a ťažké topánky alebo tenisky. Kožené bundy miluje veľa chlapov, pretože sú pohodlné a odkazujú na subkultúru motocyklov. Populárnym typom tohto oblečenia sú koženky – so zipsom a často s cvočkami alebo podobnými kovovými doplnkami. Pre mužov, ktorí chcú vystúpiť z davu, sa odporúčajú riflové bundy - nedávno zažili svoju druhú mladosť.

 

V pánskom šatníku sú vždy nejaké bundy - bez ohľadu na to, aký mesiac je v kalendári momentálne. Tento druh oblečenia je obzvlášť užitočný v prechodnom období, to znamená na jar a na jeseň, keď svieti slnko a prší. Pre tých, ktorí žijú v meste, sa odporúčajú pánske prešívané bundy. Oblečenie tohto typu je do istej miery športového vzhľadu, pretože má zvyčajne schopnosť sťahovať rukávy a prispôsobovať šírku pásu používateľa. Podobný efekt má aj bombera, ktorá je rovnako populárna pre každodenné príležitosti. Pre chlapov, ktorí chcú jasne zdôrazniť svoje športové vášne, sa odporúčajú mäkké bundy na fyzickú aktivitu vonku. Chytrým spôsobom nosenia odevov v prechodnom období je výber v odtieňoch kamufláže. To znamená, že nečistoty spôsobené blatom alebo dažďom nebudú na odevoch viditeľné tak ako v prípade jednofarebnej vetrovky.

 

Zimné podmienky, t. J. Nízka teplota, sneh, mrazivý vietor, sú prioritnými dôvodmi na doplnenie nášho šatníka hrubým, teplým oblečením. To neznamená, že sa musíte vzdať originálneho, moderného štýlu. Elegantné pánske zimné bundy sa dajú úspešne obliecť do obleku alebo košele, keď nás čaká oficiálna udalosť, ako je pracovný pohovor alebo rodinná oslava. Bunda pre takéto príležitosti by nemala byť pokrytá nápismi alebo efektnými vzormi - tu stojí za to zamerať sa na ležérny štýl, ktorý bude ladiť s formálnymi outfitmi. V tomto prípade sú parka bundy dokonalé, teda model s kapucňou, vreckami a strihom, ktorý siaha až za zadok. Pohodlie pri nízkych teplotách zabezpečia lacné páperové bundy v trendy modrej, čiernej alebo grafitovej farbe. Páperová bunda má tiež verziu určenú pre výkonných športovcov, ako sú horolezci, pretože páperie dokonale izoluje proti chladu.

pixel