Pánske rifľové bundy

Rifľové bundy - pánska riflová

História kultovej džínsovej bundy je silne spojená s históriou jej druhej polovice, t.j. džínsov. Prvé modely z viac ako storočia a pol vyzerali skôr ako košeľa než ako oblečenie, ktoré si obliekate. Nosili ich zlatokopy. V týchto zložitých podmienkach pracovali skvele. Hrubý džíns chránil telo pred odermi a odrezkami, bol to tiež odolný materiál.

Vďaka tejto praktickosti si pánska riflová bunda rýchlo zaslúžila úspech ostatných zástupcov robotníckej triedy. Čoskoro ju bude celý svet milovať - bez ohľadu na počasie, povolanie, vek alebo pohlavie...

Medzi iným si obľúbili džínové bundy James Dean, Paul Newman, Kurt Cobain a Sid Vicious. Toto je charakteristický prvok amerických rockerov a country hudobníkov, rovnako ako fanúšikov vintage štýlu a drevorubačov.

Prvá pánska bunda oversize

Prvú a dlhodobo najobľúbenejšiu džínsovú bundu na svete pre mužov a ženy vytvorila známa značka Lee. Model sa nazýval 101J.

Je potrebné vedieť, že názov „džínsovina“, ktorý používame každý deň, sa v skutočnosti vzťahoval na konkrétny štýl nohavíc, a nie na materiál, z ktorého boli vyrobené. Tento materiál je v skutočnosti džínsový, takže správny názov džínsovej bundy je džínsová bunda. Ale či na tom skutočne záleží?

Pánska riflová bunda – krátka charakteristika

Pánska riflová bunda s kapucňou alebo bez kapucne - napríklad tričkom a teniskami . Jeho nepochybnou výhodou je však univerzálnosť - hovorí sa, že džínsy pasujú prakticky do všetkého a sú vhodné pre väčšinu príležitostí. Môžete si ju dať do školy , na prechádzku so svojou priateľkou, stretnutie priateľov alebo ísť nakupovať. Je to typický prvok neformálnej módy, ale aj štýlu rocku a hippie. Džínsy nosia - jedným slovom - všetci!

Ako spoznáte modernú džínsovú bundu? Pánska riflová bunda sa napriek meniacemu sa doplneniu, povrchovým úpravám, vzhľadu odrenín, škvŕn alebo odznakov nezmenila. Zvyčajne má charakteristický golier s kovovými nitmi. Pánske džínové bundy majú niekoľko vreciek - zvyčajne vo výške hrudníka a dve šikmé, umiestnené vo výške pupka.

Rifľová bunda - klasická, čierna alebo s potlačou?

Pánska džínsová bunda vyzerá skvele s takmer všetkým. Celkový denimový vzhľad je kontroverzný, ale tiež veľmi módny súbor, t. J. Kombinácia džínsovej bundy s nohavicami a džínsovej košele. Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, nezabudnite, že všetky prvky by nemali byť v rovnakom odtieni - je to podobné uniforme zamestnanca. Dobrým nápadom v tejto situácii je vybrať si čiernu rifľovú bundu. Dá štýlu jemnejší a elegantnejší vzhľad. Tí, ktorí chcú vyniknúť, si zamilujú potlačená model džínsovej bundy.

Zimušná riflová bunda oteplená na chladné dni

Väčšina modelov je vhodná na letné večery, v tých oversize sa môžete ľahko obliekať na jar a na jeseň. Pod ňu vložte niekoľko vrstiev oblečenia, napríklad sveter, košeľu a tričko. Každopádne - štýly využívajúce veľa vrstiev sú hitom posledných období. Okrem toho vlnená čiapka a károvaný šál. K dispozícii sú aj oteplené modely pre najchladnejšiu sezónu. Pánska riflová bunda s kožuchom alebo z ovčou vlnou je štýlová zimušná šatníková položka. Rifľová bunda s ovčou vlnou je riešením, ktoré vám umožní vychutnať si džínsovú katanu aj v chladnejších dňoch.

Pánska riflová bunda s kapucňou a nadrozmernou veľkosťou: s čím nosiť?

Môžete nosiť džínsové oblečenie v neformálnej kombinácii s dlhým rukávom. K tomu mestský batoh, bežecké a materiálne tenisky. Pánska riflová bunda s kapucňou tiež dobre vyzerá spolu s tričkom, teniskami a nohavicami.

A ak si chcete obliecť zdvorilejší a štylizovanejší štýl, siahnite po súprave: nadmerná džínsová bunda, jednofarebné tričko a sveter. A čo si vyberiete? Pozývame vás na nákup v internetovom obchode Ozonee. Vytvorte si svoj originálny štýl.

pixel