Pánske softshell bundy

Pánske softshellové bundy

Hľadáte ľahkú bundu na výlety mimo mesta? Ste radi aktívni, ale neviete sa rozhodnúť, ktorú bundu si zvoliť? Softshellová bunda, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na vaše požiadavky, bude fungovať všade, kde ju potrebujete.

 

Softshellová bunda - čo to je?

Softshell je látka, ktorá dokonale odvádza vlhkosť preč od oblečenia. O jej dýchacích vlastnostiach sa dozviete pri trekoch alebo prechádzkach v parku - vtedy najlepšie funguje softshell. Aj keď softshellové bundy neposkytujú ochranu pred dažďom, mokré veľmi rýchlo schnú. Keď ju zbalíte do batohu, nemusíte sa báť, že sa vám mäkká bunda pokrčí. Pánsky softshell je vyrobený zo zmesi bavlny a polyesteru, vďaka čomu vyzerá látka po rozložení hladko a úhľadne. Pánsky softshell bude skvelým doplnkom vášho športového šatníka. Softshelle môžete nosiť s teniskami a ľahkými nohavicami.

 

Softshellová bunda - bude fungovať bez ohľadu na obdobie

Pánska bunda musí spĺňať veľa požiadaviek, ale predovšetkým by mala byť praktická. Softshellové bundy majú kapucňu, ktorá sa vám bude hodiť pri veternom dni alebo turistike v horách. Do priestranných vreciek softshellovej bundy schováte predmety potrebné na dosah ruky, napríklad telefón, čelovku alebo mapu. Keď je zima, použite manžety na rukávoch - všetky softshellové bundy majú túto funkciu. Ak beháte po celý rok, zimný softshel by mal byť vašou prvou voľbou.

 

„Zahrieva“ softshell?

Žiadne oblečenie samo o sebe nevytvára teplotu. Počas jarných a letných výletov bude pánsky softshell rýchlo odvádzať pot od tela a zároveň brzdí rýchle ochladenie tela. Počas zimnej turistiky sú bundy jednou z mnohých vrstiev oblečenia a softshellová bunda na zimu je jedna z nich. Odporúčame vrstvové obliekanie, teda najskôr tričko, potom softshellovú mikinu, softshellovú bundu. S toľkými vrstvami sa nemusíte báť vetra, mrazu alebo náhleho oteplenia.

pixel