Elegantné pánske košele

Elegantné košele s dlhými rukávmi

Elegantné pánske košele majú rovnako dlhý a vzrušujúci príbeh. Pochádzajú z dlhých stredovekých, ľanových tuník. S rozvojom pánskej módy sa postupne menili. Do nedávna sa s nimi zaobchádzalo iba ako s časťou pánskeho spodného prádla. Páni sa postarali, aby boli košele bezchybne biele.

Ktoré košele s dlhými rukávmi nájdete v Ozonee?

Klasika - dobrá voľba bez ohľadu na príležitosť Obchod Ozonee ponúka široký výber elegantných pánskych košieľ s dlhými rukávmi. V našom internetovom obchode nájdete jednofarebnú klasiku, ktorú môžete úspešne nosiť pri práci aj pri oficiálnych rodinných akciách. Biela košeľa s rovným strihom bude vždy bezpečnou voľbou pre dôležitú oslavu. Môžete sa tiež odvážiť o trochu originálnejšiu farbu, napríklad elegantné granáty, blues alebo šedé.

Trochu šialenstva - najnovšie trendy

Okrem nadčasovej klasiky máme pre vás obrovskú škálu modelov, ktoré dominujú sezóne. Majú dokonca malé vrecká na hrudi alebo náramenkách. Naši stylisti ponúkajú špeciálne košele na mieru (tzv. Slim fit), ako aj mierne voľnejší spôsob - tzv. pravidelný strih. Ak chcete, aby vaša košeľa priťahovala pozornosť okolia, môžete si vybrať módny vzor, ​​ako je kockovaná košeľa, malé kvety. V našej kolekcii nájdete obe košele s jednoduchým, klasickým golierom (hodí sa každému človeku), ako aj košele so stojacím golierom. Navrhujeme to najmä mužom, ktorí majú dlhý krk.

Ako si vybrať elegantnú košeľu k siluete?

Nič nie je jednoduchšie! Stačí venovať pozornosť jednoduchému pravidlu: tmavé farby opticky zúžujú a svetlé rozširujú.

Čo si vybrať ku košeli?

Ak chcete vyzerať elegantne, odporúčame nosiť sako na košeli a kravatu na krku. Ak je košeľa farebná alebo károvaná, je dobré, že kabát a kravata sú v podobnom, rovnomernom odtieni. Namiesto bundy môžete nosiť elegantný sveter. Chino nohavice v rôznych farbách, od čiernej po oranžovú, sú v tejto sezóne veľmi módne. Avšak, košeľa bude dobre vyzerať rovnako pri klasických džínsach.
V predajni Ozonee nájdete pánske elegantné košele vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Pozývame Vás na odber nášho newsletteru, vďaka ktorému vám budeme môcť pravidelne zasielať informácie o nových produktoch a akciách.
Pozývame vás do obchodu v predajni Ozonee.

pixel