Kockované pánske košele

Kockované košele

Prvé , čo príde na myseľ, keď hovoríme o káre, je Škót. Červené kárované tričko však nie je vyhradené iba pre Škótov! Káro sa trvalo objavuje v modernom kánone - aj keď najmódnejšie je v tejto sezóne, už dlho priťahuje pozornosť mužov ,módnych odborníkov. Zostáva otázka príťažlivosti - káro tiež upúta pozornosť druhého pohlavia, pretože sa prejavuje v móde ako atribút maskulinity a je tiež považovaná za prejav dôvery.

Malá kocka alebo veľká kocka- pre koho je kockovaná košeľa?

Bez ohľadu na to, ktoré káro bude vo vašom šatníku - jedna vec je istá, každá z nich bude zodpovedať príslušnej situácii. Elegantné kockované košele sú tie s jemným vzorom, zatiaľ čo veľká kocka určite dodáva vzhľad sviežosti. Množstvo štýlov a farieb kockovaných košieľ znamená, že si každý nájde niečo pre seba. Môžete si vybrať kockovanú košeľu, aby vyhovovala menej oficiálnej flanelovej kockovanej košeli. Napriek tomu niektorí veria, že kockované tričko nie je vyhradené pre každého a nie každý bude v ňom dobre vyzerať. To je chyba! Klasický model, ako je čiernobiela kockovaná košeľa, je základným prvkom šatníka každého muža. Vysoký alebo nízky - každý človek nájde pre seba ten správny strih, v ktorom bude vyzerať skvele! Najdôležitejšia je však správna voľba strihu.

Strih pánskej károvanej košele - ako získať 10 bodov za mužskosť

Kockovaná košeľa je jednou z tých vecí, ktoré by mali byť v šatníku každého skutočného muža Nikto nepopiera, najmä druhé pohlavie, že nie je nič viac mužského ako muž, ktorý má kockovanú košeľu. Tento módny vzor, ​​ktorým je káro, už získal davy svojich obľúbencov, takže nie je prekvapujúce, že na uliciach poľských a európskych miest sa čoraz častejšie stretávate s mužmi, ktorí týmto spôsobom môžu zdôrazniť svoj štýl a vystupovať z davu. Pre danú postavu má rozhodujúci vplyv výber správneho strihu. Košele s klasickým strihom (t. J. Na mieru) môže nosiť každý človek. Slim pánske košele s krátkym rukávom budú vhodné pre mužov so štíhlejším telom. Najvýhodnejším strihom pre dobre postavených mužov by bola tá, ktorá má obyčajný strih. Môžete si tiež vybrať kockované košeľu s nadmernou veľkosťou, ktorá dobre funguje s akoukoľvek postavou.

Ktorú károvanú košeľu by ste si mali zvoliť?

Veľmi dôležitým aspektom pri výbere správnej kockovanej košele je aj druh materiálu, z ktorého bola šitá. Veľmi kvalitná látka umožňuje pokožke „dýchať“. Výber ponuky Ozonee.sk je trochu zjednodušený, pretože náš obchod ponúka zákazníkom košele vyrobené z najlepších druhov materiálov. Čo je však perfektný materiál? Ideálny materiál je ten, ktorý je nielen vzdušný, ale tiež, čo je dôležité v prípade košele, nekrčí sa a dá sa ľahko vyžehliť. Napríklad čistá bavlna a bavlna s prídavkom polyesteru budú najlepšie fungovať v letných dňoch. Stále zostáva téma počasia, treba tiež spomenúť, že v našom sortimente nájdete nielen kockované košele s dlhými, ale aj krátkymi rukávmi. To vám umožní zvoliť dĺžku rukávov v závislosti od ročného obdobia. Bez ohľadu na vonkajšiu teplotu bude káro fungovať ako módny prvok pánskych šatníkov.

pixel