Neformálne pánske košele

12
12

Neformálne košele

História športových košieľ je neoddeliteľne spätá s históriou elegantných košieľ. Práve z nich je odvodená dnešná ležérna verzia elegantnej košele. Po prvej svetovej vojne sa mužská móda uvoľnila a do šatníka zaviedla nové prvky oblečenia. Štýl pánskych košieľ prešiel obrovským vývojom. Spoločnosti začali vyrábať nové typy a materiály, z ktorých boli vyrobené. Prelom prišiel v roku 1950, kedy boli zavedené nylonové košele. Spolu s týmto modelom prišli módne košele s krátkym rukávom. V 70-tych rokoch prišli oficiálne módne farebné havajské košele s krátkymi rukávmi, hoci na Havaji boli takéto košele vyrobené už v 20. a 30. rokoch minulého storočia. Preppy štýl priniesol nový pohľad na eleganciu na módu. Každý deň sa voľný štýl stal prvkom života, vďaka čomu muži, ktorí radi vyzerali elegantne každý deň, nemuseli nosiť plný oblek, ale po preppy a elegantných príležitostných tipoch mohli vytvoriť nádherné, elegantné a elegantné kombinácie pre každú situáciu.

Ako si vybrať neformálnu košeľu?

Muži, ktorí sú štíhly, by si mali vybrať modely, tzv Slim. Muži, ktorí nosia väčšie veľkosti, by mali nosiť štandardné košele. Je dôležité si uvedomiť, že tmavé farby opticky uberajú na váhe a opak je naopak. V závislosti na tom, aký účinok muži chcú dosiahnuť, si môžete vybrať tú správnu farebnú košeľu. Veľmi dôležitým prvkom pri výbere košele je materiál, z ktorého bol vyrobený a jeho strih. Záleží na materiáli, ako bude tričko usporiadané a či bude pekné. Tkanina má obrovský vplyv na kvalitu košele a jeho trvanlivosť. . Košele na bežné nosenie sú k dispozícii s rôznymi druhmi golierov. V závislosti od toho, akú farbu strihu a goliera si vyberiete, dostaneme elegantné zvýraznenie vlastností tváre. Košeľa so stojacím golierom, najviac vyhovovala mužom, ktorí majú dlhý krk. Najlepší materiál na košeľu je samozrejme bavlna. Tento prírodný materiál je priedušný. Bavlnené košeľe budú vhodné na celý rok, leto i zimu. Dnešné košele nás priťahujú farbami, rôznorodosťou ich kombináciou, najmä kontrastným spôsobom. Veľmi obľúbené sú košele s výraznými goliermi a manžetami. Športové košele sa vyznačujú tým, že majú zaoblenú líniu, dlhšiu v strede a kratšiu na bokoch, vďaka ktorej ju môžete nosiť na nohaviciach bez starostí. Neformálne košele majú tú výhodu, že ich možno vybrať pre elegantnejšie kombinácie.

Neformálne košele

Počet modelov a farieb znamená, že dnes majú muži dosť výzvu pri výbere svojho každodenného oblečenia. Vďaka tejto novej móde môžu muži obliekajúci sa športovejšie vyzerať elegantne a moderne. Je dôležité mať na pamäti pri výbere menej formálneho oblečenia, ktoré hovorí o tom, čo sme, takže je dôležité starať sa o to, čo nosíte a akým spôsobom. Neformálna košeľa je súčasťou mužského šatníka, ktorý sa dá ľahko kombinovať s iným oblečením. Košele ako každodenný odev sú skvelou alternatívou k tričkám. Veľmi dobrá kombinácia sú klasické tenisky, džínsy, kockované košele a sveter.. Športové sako bude tiež skvelá voľba miesto svetra. Keď je chladnejšie, odporúčame nosiť tričko pod košeľou.Veľmi zaujímavou kombináciou je kockovaná košeľa rozopnutá na tričku. Pokiaľ ide o nohavice, odporúčame chino nohavice v rôznych odtieňoch, najobľúbenejšie sú béžové, tmavomodré a olivové, ale červené a oranžové bude tiež vyzerať skvele. Pokiaľ ide o topánky, odporúčame espadrily alebo plachetnice. Keď je horúco, košeľa s krátkymi rukávmi bude vyzerať skvele s kraťasmi. Pre mužov, ktorí sú odvážnejší pri výbere farieb, navrhujeme vzorované košele, ktoré dobre ladia s elegantným sveterom alebo sakom. V našej predajni Ozonee nájdete vždy módne a kvalitné oblečenie. Odporúčame náš newsletter, vďaka ktorému budete vždy informovaní o nových produktoch, zľavách a zľavách.

pixel