Pánske chino kraťasy

Šortky Chino - dobrá voľba na leto!

Chino kraťasy sú nepochybne najmenšie športové šortky na leto. Sú rozhodne formálnejšie ako krátke džínsy alebo krátke tepláky. Preto niektoré spoločnosti umožňujú svojim zamestnancom obliecť si ich v horúcich dňoch. Najčastejšie sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré uľahčujú prúdenie vzduchu.

Krátke chinos sú súčasťou preppy štýlu. Je to štýl, ktorý pochádza zo Spojených štátov. Spája v sebe prvky športovej elegancie a jeho najznámejším propagátorom bol sám J. F. Kennedy. Charakteristickými prvkami preppy štýlu sú polokošele zapnuté okolo krku, klasické v-neck svetre, bundy a len chino nohavice.

 

Chino kraťasy a…

Šortky chino dokonale pasujú s košeľami. Je dôležité, aby tieto košele neboli veľmi formálne, ale ležérne košele s dlhými alebo krátkymi rukávmi. Môžete si dovoliť vzorovanú košeľu, napríklad malé popruhy, pléd alebo malé bodky. Najbezpečnejšou voľbou budú vždy chinos v béžovej, šedej alebo tmavomodrej farbe. Môžete ich kombinovať s pastelovým tričkom alebo košeľoualebo polokošeľou

 

Šortky typu chino k saku?

Len pred asi desiatimi rokmi bolo nepredstaviteľné kombinovať pánske šortky s košeľou a sakom. Dnes je všeobecný názor. Existujú také najväčšie hviezdy ako Pharell Williams. Aké pravidlá sa na vás vzťahujú, ak sa rozhodnete na takýto letný oblek?

Po prvé, nebuďte príliš šokovaní. Stačí skombinovať sako s krátkymi chinosmi, hoci pre mnohých to znamená rúhanie módou - hoci sa samozrejme mýlia. Vzdajte sa veľmi formálnych prvkov, ako sú kravata alebo vreckový štvorec.
Rozhodnite sa pre chinos v utlmenej farbe, napríklad sivej, béžovej alebo tmavomodrej. Vyberte si ľahké, ľanové sako a jednoduché jednofarebné tričko. Vzdajte sa kombinácie niekoľkých vzorov a obmedzte počet farieb v štýle na dve (aj keď môžu byť v rôznych odtieňoch).

 

Ako si vybrať perfektné chinosy šortky? Sprievodca pre mužov

Perfektné krátke chinos by sa mali skôr prispôsobiť postave. Nejde samozrejme o to, aby ste vyzerali ako v legínach, ale príliš široké, že strácajú svoj chytrý príležitostný, preppy charakter a stávajú sa jednoducho zábavnými. Ich dĺžka je tiež dôležitá. Chinos by mal skončiť asi 1 centimeter nad kolenom. Príliš krátke budú vyzerať ako ukradnuté mladšiemu bratovi.

 

Aké topánky k chino šortkám?

Tento typ nohavíc vyzerá najlepšie spolu s mokasínami. Je to ľahký, materiál a dopasovaný k členkovým topánkam, čo dotvára letný charakter tohto prvku pánskeho šatníka. Ak sa rozhodnete nosiť mokasíny, vzdajte sa ponožiek. Bavlnené tenisky tiež vyzerajú skvele. Vyberte si krátke ponožky.

Už ste si vybrali kraťasy, ktoré budú užitočné v lete? Nie je na čo čakať, nakupovanie są nezrobí samo! Našťastie ich môžete urobiť rýchlo bez toho, aby ste opustili svoj domov! V našom internetovom obchode Ozonee nájdete pánske kraťasy v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach, ako aj ďalšie pánske odevy, ako sú mikiny, košele, bundy a tepláky. Pripravili sme pre vás špeciálne príležitosti. Obliekajte są moderne bez toho, aby ste museli minúť majetok!

 

pixel