Teplákové pánske kraťasy

teplákové pánske kraťasy

12
12

Teplákové kraťasy - pánske, športové, módne a pohodlné

Čo spája návštevu posilňovne, ranného behu po neďalekom parku, rýchly odchod do obchodu a letný víkendový pobyt v meste? V každom z týchto miest budú potrebné dobré nohavice! Nemusíte nikoho presvedčiť, že stojí za to mať ich v skrini (najlepšie niekoľko párov) a sú nenahraditeľné, najmä v horúcich dňoch a počas športu.

 

 

Pánske teplákové kraťasy - ideálne na tréning

Tepláky - dlhé aj krátke - sú najlepšie oblečenie na šport a takmer akýkoľvek druh aktivity. Vládnu v telocvični, atletických štadiónoch, športových ihriskách a športových halách. Sú pohodlné a neobmedzujú pohyb, čo je mimoriadne dôležité pri praktizovaní športu.

Vďaka tomu, že sa tepláky vyrábajú výlučne alebo prevažne z prírodného materiálu, ako je bavlna, rýchlo odvádzajú pot a odvádzajú teplo. Sú ľahké a nekrčia sa, takže aj po niekoľkých hodinách v taške alebo batohu stále vyzerajú dobre.

Tepláky sú relatívne lacné (samozrejme, ak neplatíte za známe logo). Väčšina mužov má v šatníku aspoň niekoľko kusov. Sú tiež ľahko dostupné - nájdete ich takmer v každom obchode s odevmi. Na Ozonee.pl sme pre Vás pripravili široký výber teplákových šortiek v rôznych farbách, štýloch a veľkostiach..

 

 

V teplákových kraťasoch do mesta? Prečo nie!

Dnes je možné nohavice nosiť nielen v telocvični, ale aj v meste. Čierne kraťasy vyzerajú skvele s bielym a čiernym tričkom alebo šedým logsleevom. Šedá tepláková súprava sa potom spája s bielym, čiernym alebo farebným tričkom. Dodržiavajte všeobecné pravidlo, aby ste mali max. 3 farby, vrátane 1 intenzívnej. Napríklad: ak nosíte tričko s karmínmi, pridajte do neho sivé šortky a čiernu mikinu a čierne tenisky. Ak kombinujete výrazné farby, ako je žltá, oranžová, zelená, modrá alebo červená, rozdeľte ich tichým tieňom, napríklad sivou, bielou alebo čiernou. Bola tu teória, čas na prax. Šedé kraťasy budú vyzerať skvele s krvavými červenými teniskami a maroon top tank. Ako vidíte, dve intenzívne farby (karmínová, červená) boli oddelené šedou farbou.
Samozrejme, pravidlá sú na ich rozbitie.

 

 

Čo nekombinovať s teplákovými kraťasmi? Mužské chyby

Povedzme to jasne: krátke tepláky sú veľmi ležérne, športové prvky oblečenia. Určite nebudú robiť dobrý dojem na prvom rande, nieto na prvom stretnutí s rodičmi svojho vybraného srdca. Nikdy ich neobliekajte na dôležité rodinné stretnutia a oslavy, ako je jubileum, krst alebo svadba! Mnohí lektori netolerujú takéto oblečenie počas skúšok. Ak chcete byť prijatý na skúšku, lepšie so obliecť chinos alebo džínsy.


Hľadáte zaujímavé rady a inšpirácie? Sledujte náš blog o mužskej móde a životnom štýle mužov. Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame.

 

 

pixel