Pánske maskáčové oblečenie

Maskáčové oblečenie - atribút každého tvrdého chlapa

Povinná vojenská služba bola zrušená, ale oblečenie priamo z kasární nikdy nevyjde z pánskej módy. Klasický kamufláž je vlastne model 93, teda vojenský "Panther". Odkiaľ toto meno pochádza? Ponáhľame sa s vysvetlením

Camo - ťažké začiatky

Spočiatku, uniformy uvádzané ako "camo" boli zbierkou malých svetlých škvŕn. Oblečenie však bolo zle vymyslené, pretože pánske nohavice boli príliš viditeľné. Ďalšie pokusy o zlepšenie dizajnu siahajú do roku 1989, keď Puma vstúpil na vojenský trh s o niečo väčšími škvrnami. Oni boli tiež zle maskované, pretože camo bundy boli viditeľné zo značnej vzdialenosti. Keď sa tábor v jeho nezmenenej forme veľkých škvŕn kontrastných farieb objavil vo vedomí krajanov, ukázalo sa, že žiadna dychtivosť nemôže dať na sebe oblečenie s týmto vzorom, pretože je to zakázané predpismi. Našťastie od roku 2005. môžeme odvážne a hrdo maskovať na ulici!

Camo oblečenie - čo s ním kombinovať?

Ak si nie ste istí zručnosťami svojho stylistu, pozrite sa na návrhy, ktoré sme pripravili na našom blogu. Nájdete tu každodenné inšpirácie a trendy v pánskej móde z celého sveta. Avšak, ak ste individualista a vášnivý bádateľ hľadajúci vlastnú myšlienku pre pánsku módu, začnite dobrodružstvo s klasickou camo štýlizáciou. Môžete nosiť tričká alebo pánske topánky s prvkami Panther pre pánske chinos.
Ďalší spôsob, ako získať motív kamufláže? Noste modrú košeľu, nohavice (najlepšie džínsy), pár tenisiek a okuliare. Nebudete bez povšimnutia v takej 100% štýlovej súprave.

Camo revolúcia

Camo štýl sa vyvinul od veľkých pánskych búnd až po nohavice plné veľkých vreciek. V súčasnosti dosiahol camo status quo v mužských štylizáciách. Neexistuje žiadna hviezda, ktorá by nenosila ani malý prvok obsahujúci tento motív. Najväčšie hviezdy vo svete filmu a hudby často zahŕňajú camo v ich každodennom oblečení.

Kolekcia camo - vyberte si niečo pre seba!

Ak nie je nič v šatníku s motívom kamufláže, rýchlo skontrolujte návrhy dostupné v našom internetovom obchode Ozonee.sk. Nájdite si niečo pre seba - pánske nohavice, topánky a dokonca aj tepláky s týmto motívom. A to neznamená, že sa musíte hneď obliecť do camo. Stávka na malý detail - vrecko v chinos, kapucňa v mikine. Kombinujte a prezrite si tie najštýlovejšie kúsky.

Camo celé roky

Kamufláž nikdy nevyjde z módy ... alebo z vášho šatníka! Nájdite si tričko, tepláky a iné oblečenie pre každú príležitosť v obchode Ozonee a vychutnajte si nadčasovú štylizáciu. Venujte pozornosť farbám. Kamufláž nie sú vždy škvrny v odtieňoch zhnitej zelene. Nasaďte si košeľu v modrých škvrnách alebo nohavice so sivými prvkami - budú vyzerať rovnako dobre.

Trochu šialenstva!

Niet divu, že mnohí muži sa stotožňujú so vzorom spojeným s vojakmi a armádou. Ak sa nebojíte nových výziev a hľadáte dobrodružstvá vo svojom živote, môžete tento stav vyjadriť vhodným oblečením. Noste tričko s kapucňou alebo nohavice na bežec a vyčnievajte z davu. Vždy môžete vlastniť celú sadu, napríklad pánsku teplákovú súpravu v šedej farbe, ideálne vyznie v mestskom prostredí. Tieto a ďalšie módne oblečenie a obuv nájdete v internetovom obchode Ozonee. Pozrite sa, ktoré pánske topánky a oblečenie sme pripravili v našej ponuke.

pixel