Pánske mikiny bez kapucne

Klasické pánske mikiny bez kapucni

Sú elastické,mäkké vyrobené z bavlny.Vďaka tomu spojeniu sú mikiny veľmi pohodlné.
Ako nosiť mikiny bez kapucni? To je veľmi jednoduché. V štýle casual bude ideálnym doplnkom. Do práce odporúčame nosiť mikiny bez nápisov , hladké , v jednej farbe. Super budú vyzerať oblečené na elegantnú košeľu. Do toho odporúčame nohavice chino alebo obyčajné rifle.
Mikiny s nápismi odporúčame obliekať na menej oficiálne udalosti np.: do kina, na prechádzku, do baru, na stretnutie s kamarátmi.
Pod to odporúčame obliecť si ležérne tričko. Džínsy za týchto okolností budú tým najlepším riešením. Ak je dobré počasie, odporúčame tenisky.
Mikina bude skvelá na šport. Sú pružné a mäkké, neobmedzujú pohyb. Švy sú jemné, takže nespôsobujú trenie. K takej mikine počas fyzickej námahy odporúčame obliecť si tepláky, ktoré budú rovnako pohodlné ako mikina. Pokiaľ ide o telocvičňu, odporúčame vám nasadiť rovnakú súpravu, ale v kombinácii s teniskami, ktoré nás skvele chránia pred pošmyknutím.
Na jeseň, v chladnejších dňoch si môžete na mikinu obliecť teplú vestu, ktorá chráni pred chladom a poskytuje pohodlie pri pohybe. Takáto mikina bude perfektná aj pod teplú bundu alebo vlnený kabát. V obchode Ozonee nájdete veľa mikín bez kapucne, s potlačou alebo bez potlače, v mnohých farbách. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Každý si nájde niečo pre seba. Sleduj náš newsletter žeby ti neunikli žiadne novinky a zľavy.

pixel