Pánske predĺžené mikiny

Dlhé pánske mikiny

Mikina to časť oblečenia, ktorú spájame s hip hopom a športom. Mimo toho, že tento kúsok je považovaný pre ľúdí s menej peniazmi, to vôbec to tak nie je.

V mikinách zbožňujú chodiť hviezdy ako: Eminem, Usher, Pharell Wiliams. Ako je vidno, nechýba v skrini žiadnemu chlapovi. Každý chlap by ich mal mať niekoľko. Jednofarebné alebo maskáčové či s nápisom.

Pánske mikiny si rýchlo obľúbili aj... ženy. Kedysi si ich požičiavali od mužov. Na šťastie módny premysel ide s dobou . Teraz to pekné pohlavie už nemusí nič kradnúť mužovi so skrine.

 

Za čo máme radi Maxi mikiny?

V prvom rade – za pohodlie. Tento druh oblečenia je voľný preto nemáme pociť , že nám niečo prilieha k telu ako druhá koža. Dobrý výber pre tých, ktorí sa nemôžu pochváliť svalmi a vycvičenou postavou. Ak si príliš chudým typom chlapa. Môžeš vybrať maskáčovú mikinu, ktorá ti pridá trošku kíl. Ak však si postavou „medvedík“ zvoľ skôr jednofarebné varianty.

Medzi ďalšie výhody pánskych mikín s kapucňou siahajúcich až po stehno patrí jednoduché pranie a žehlenie. Takéto oblečenie šetrí váš čas (koniec koncov, existuje mnoho ďalších zaujímavejších aktivít) bez obáv z komplexov v spoločnosti.

 

K čomu nosiť dlhé mikiny?

Tento typ mikiny patrí k casual a streetwear štýlu. Stretneme sa s nimi v školách, univerzitách , pred bytovkou, v skate parkoch alebo v baroch a puboch. Všade tam kde prebývajú mladí, plní energie ľudia. Najlepšie vyzerá s obyčajným tričkom bez alebo s nápisom.
Tento typ mikiny v žiadnom prípade nespájajte s elegantnou košeľou!

To neznamená, že túto športovú mikinu nemožno kombinovať s košeľou. Je dôležité, aby to bolo neformálne - dobrou voľbou je kockovaná flanelová košeľa, s náramenníkmi alebo denim. Ak sa na vašej mikine veľa deje - má potlač, ďalšie zipsy a nášivky - pripojte ju k niečomu jednofarebnému. V opačnom prípade riskujete poriadny gýč. Na svoju mikinu si obliekajte obľúbenú bundu parku alebo zimušnú bundu.

Aké nohavice k dlhej mikine vyzerajú najlepšie?

Čo sa týka dolnej časti outfitu treba unikať nohaviciam so širokými koncami. Také spojenie príliš opticky skráti postavu. Najlepšie k tomu pasujú tepláky, joggersy a samozrejme rifle. Do toho pohodlné trampky, tenisky a módny úspech máš vo vrecku!

Našiel si už svoj vysnívaný model dlhej pánskej mikiny? Nečakaj a už teraz si ju môžeš objednať v našom internetovom obchode Ozonee.

pixel