Pánske mikiny s potlačou

Mikiny s potlačou

Mikiny s potlačou sú novou inkarnáciou mikín, ktoré sa doteraz spájajú hlavne so športom a cvičením rôznych druhov fyzickej aktivity. Boli zriedka považované za oblečenie, ktoré je možné nosiť každý deň. Nové trendy v móde, ktoré boli poznačené príchodom éry pouličnej módy, zmenili pohľad na mikiny. Všeobecne sa používa pojem „športová elegancia“ a spôsob, ako skombinovať štýl s pohodlím, slobodou pohybu a súčasne módou, sa stal hitom. V tomto prípade sú najlepším príkladom „dokonalého oblečenia“ mikiny s potlačou. Dômyselný a odvážny spôsob, ako sa vyjadriť, je nepochybne spojený s pohodlím pri nosení.

 

Po prvé, univerzálne

Každý vie, že mikina bola vždy spojená so športovým štýlom. Každému však nie je známe, že sa môže stať moderným spôsobom pri zostavovaní každodenného oblečenia. To všetko záleží samozrejme od strihu a správnej kombinácii. Tu by sa mala venovať osobitná pozornosť týmto modelom potlačených mikín, ktoré možno klasifikovať ako univerzálne. Stojí za to mať aspoň jednu takúto vo vašom šatníku. Potom sa ukáže, že rovnaká mikina bude perfektná nielen ako návrh pre ľudí, ktorí radi trávia čas aktívne (napríklad na ranný jogging), ale pri správne vybraných nohaviciach bude tiež fungovať ako oblečenie do práce alebo je vhodné na večerné nosenie, prechádzku. Bez ohľadu na vkus, každý človek, ktorý si cení pohodlie, nájde niečo pre seba. Spokojní s nákupom budú tí, ktorí uprednostňujú jemné, nenápadné výtlačky, ako aj tí, pre ktorých musí byť úplná grafika alebo pôsobivé dizajnérske vložky na mikinách.

 

Po druhé, pohodlie

Či sú potlačené mikiny nielen moderné, ale aj pohodlné? Komfort pri nosení je spôsobený predovšetkým kvalitným materiálom, z ktorého sú vyrobené. Vo väčšine prípadov je to priedušná bavlnená tkanina s prídavkom polyesteru, ktorá určite zvyšuje pevnosť materiálu a tiež pomáha zvyšovať pohodlie pri cvičení. Je to z toho dôvodu, že index absorpcie vlhkosti polyesteru je relatívne nízky - materiál rýchlo schne. Nie je preto prekvapujúce, že je často používaný pri výrobe športového oblečenia, vrátane mikín, ktoré u nás nechýbajú.

 

Po tretie, netradičnosť

Ceníte si originálny štýl? Hľadáte oblečenie, vďaka ktorému môžete vyniknúť z davu? Originálna grafika vytlačená na mikinách bude najlepším spôsobom, ako prilákať oči okoloidúcich. Takýto nekonvenčný prístup k pánskym veciam znamená, že športová, uvoľnená povaha vašich štylizácií môže byť nielen pohodlná, ale aj moderná. Jedna vec je istá - mikina s potlačou oživí akýkoľvek mužský vzhľad - je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí chcú vyjadriť svoju nezávislosť prostredníctvom módy.
Použitím klasiky v športovej edícii môžete doplniť svoj šatník a obohatiť ho o túto streetwear tému, čo je mikina s farebnými potlačami. Bude to užitočné nielen na beh!

pixel