Pánske nohavice

12345...15
12345...15

História nohavíc

Nemusíme presvedčiť nikoho, že s nami sú už niekoľko storočí. Nie sme si však istí, kedy vznikli prvé nohavice. Ukázali sa byť objavom v Číne a konkrétnejšie - v Yanghai v blízkosti oázy Turfan v regióne Xinjiang. Na miestnom cintoríne boli nájdené vlnené nohavice z obdobia od 13. do 10. storočia pred naším letopočtom. Patrili k nomádom zo strednej Ázie. V nasledujúcich tisícročiach sa nohavice stávali čoraz populárnejšími a nakoniec sa v stredoveku stali nevyhnutným prvkom mužského šatníka. Samozrejme, ani nohavice zo staroveku ani stredoveku neboli podobné ako dnes. Súčasné nohavice sa v žiadnom prípade nepodobajú nohaviciam zdobeným drahokamami, kvetmi a čipkami, ktoré sa nosili v 16. alebo 17. storočí. Čo sa týka rozmanitosti štýlov a variácií na nohaviciach, 20. storočie bolo skutočným prielomom. Čo je dnes moderné?

Najobľúbenejšie modely pánskych nohavíc

Časy vrecovitého oblečenia, veľkých nohavíc a širokých nohavíc prešli. Dnes sa slimky hodia viac (aj keď nie vždy a všade). Ak chcete vyzerať podľa najnovších trendov, dávajte pozor na ponuku nohavíc v našom internetovom obchode.

Pánske nohavice joggers

Sú nohavice, ktoré debutovali na módnom trhu v prvej dekáde 21. storočia. Rýchlo zvíťazili nad fanúšikmi a dnes sú k dispozícii vo väčšine najväčších odevných obchodov na svete. Aký je rozdiel medzi nimi a teplákmi? Sú džínsové alebo bavlnené nohavice s mierne prispôsobenými nohami zakončenými rebrovaním v spodnej časti. Je to kombinácia pohodlia , elegantného a ležérneho vzhľadu.

Pánske baggy nohavice

Ďalší model nohavíc zo slovenských a zahraničných ulíc je baggy. Už niekoľko rokov ich popularita nezmizla. Žiadny div - muži si ich cenia pre svoje pohodlie a plnú slobodu pohybu. Sú veľmi praktické - to je spôsobené nielen baggy zníženým krokom, ale aj materiálom, z ktorého sú vyrobené.

Pánske rifle/džíny - nadčasové nohavice

V našom obchode bude aj niečo pre fanúšikov nadčasovej klasiky, menovite džínsové nohavice. V spojení s Divokým západom a starými americkými westernmi získali chválu od najväčších hviezd kinematografie, módy a hudby.Ich najväčšou výhodou je určite vysoká životnosť - dobré džínsy nám vydržia roky. Ich druhou výhodou je všestrannosť - môžete ich obliecť k športovej mikine, elegantnej košeli a bundy.

Nohavice: vyberte si dobre

Dobre padnúce pánske nohavice vám umožnia získať najväčšie sily mužskej siluety a skryť to, na čo nie ste najviac hrdí. Úzke nohavice sú najviac vhodné - ale musíte byť opatrní, pretože sa nehodia všetkým mužom. "Tenké" nohavice sú oveľa bezpečnejšie a zároveň najmodernejšie strih nohavíc. Nohavice v "bežnom" type sú klasické, rovné a voľné nohavice, ktoré si zvyčajne vyberajú dospelí chlapi.
Srdečne Vás pozývame na nákup v internetovom obchode Ozonee - tu každý človek nájde perfektné nohavice pre seba.

pixel