Pánske baggy nohavice

Baggy nohavice: módny trend

Pre všetkých, ktorí hľadajú odrodu a chcú predstaviť umiestniť odrody do svojho šatníka, budú vreckové nohavice ideálnym riešením. Charakteristickým znakom baggy je znížený krok a zúžené nohy. Vďaka svojmu špecifickému strihu budú variáciou všetkých nohavíc, ktoré ste doteraz mali, a tiež poskytujú veľký komfort. Bez ohľadu na materiál sú šité takým spôsobom, že neobmedzujú vaše pohyby.

Baggy – krátka poviedka

V ére globalizácie sa každé miesto môže stať novým hlavným mestom módy. Po celé roky však trendy vytvárali módnu kolísku - Francúzsko, ako aj Spojené štáty. Americké ulice sú tiež miestom, kde vznikli vrecovité nohavice. Toto je miesto, kde sa vyvíjal hip-hop, rap a špecifický štýl obliekania všetkých rapperov. Symbol rapperov sa časom uvoľnil, nepohodlné pohyby oblečenia. To je z anglického slova baggy, čo znamená niečo voľné a široké, pochádza z názvu dnešných populárnych nohavíc.

Baggy teplákové alebo džínsové?

Nohavice s týmto strihom môžu byť šité prakticky z akéhokoľvek materiálu. Spôsob ich výroby však znamená, že bez ohľadu na použitú látku sa vyznačujú veľkým pohodlím pri nosení. Džínové aj tepláky nijakým spôsobom neobmedzujú pohyb. Ich charakteristickým znakom je nízky krok . Nohavice sa však podobajú tým, ktoré nosia rapperi. Nohy sú zakončené zvarom. Vďaka tomuto riešeniu dokážu dokonale zobraziť obuv, ktorá je často kľúčovým bodom celého štýlu. Baggy džínsy a tepláky sú základnými prvkami mestského streetwear štýlu.

Ako a kde nosiť baggy nohavice?

Baggy nohavice môžu byť veľmi univerzálne. Sú skvelým riešením pre prakticky každú príležitosť. Môžu byť základom úspešného štýlu v športe aj formálnejšom štýle. V závislosti od materiálu, z ktorého boli šité, budú vhodné na rôzne príležitosti. Pánske džínsy s voľným strihom, pri výbere správneho príslušenstva budú fungovať aj v menej každodenných situáciách. Baggy teplákové v športovom type budú ideálne pre telocvične aj iné typy vychádzok - preto môžu byť základom pre viac neformálne štýly.

Baggy môžete nosiť prakticky na každú príležitosť. Ich charakter závisí od vybraného príslušenstva. Vyzerajú najlepšie s oblečením so športovým charakterom. V kombinácii s klasickejšou obuvou sa nosia čoraz častejšie s koženkou, košeľou a bundou. Baggy vyrobené z bavlny bude vyzerať najlepšie v kombinácii s tričkami a mikinami . V obchode Ozonee sa oplatí rozhodovať o pokračovaní všeobecne chápaného previsu, ktorý je spojený s týmto typom nohavíc. Najlepšie ich nájdete v bežných každodenných štylizáciách.

pixel