Pánske svetre

Pánske svetre

Každý, kto má o módu záujem, má v šatníku najmenej jeden pánsky sveter. Prečo je tento druh odevu čoraz obľúbenejší? Napríklad veľa ľudí miluje vianočné svetre mužov, pretože sú mäkké, príjemné na dotyk a dokonale vhodné na veselé večery s rodinou. Svetre sú k dispozícii v mnohých farbách a prevedeniach, takže si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyjadruje osobnosť chlapa, ktorý ho nosí. Dlhý teplý sveter je perfektným oblečením na chladnejšie mesiace, keď sa chceme najviac vyhnúť prechladnutiu - potom sveter vyrobený z hrubého materiálu poskytne pocit pohodlia. Okrem toho môže byť sveter súčasťou oblečenia, ktoré bude fungovať pri mnohých príležitostiach, ako pri formálnom, tak aj pri voľnom rozhovore, vychádzaní s priateľmi, rande, na univerzite. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si správne nohavice, topánky alebo košeľu, aby ste vytvorili celok, ktorý bude mať pozitívny dojem na ľudí okolo vás.

Pánsky sveter - aké sú typy?

Najbežnejším typom svetra je klasický sveter s okrúhlym golierom. Často ho možno nájsť s lemom v páse a rukávoch, ktoré viac priliehajú k telu a nevyvolávajú dojem, že „visí“ na mužskej postave. Kardigany sú kardigany so zipsom alebo gombíkmi. Vďaka tomu v teplých jesenných dňoch stačí, keď si ho nahodíte na tričko alebo košeľu. A čo viac, môžu byť skvelou alternatívou k bunde alebo saku. Ďalším typom svetra je model s výstrihom do V, t.j. s výrezom v tvare trojuholníka. Je navrhnutý tak, aby kravata alebo košeľa pod svetrom boli zreteľne viditeľné. Medzi svetre, ktoré chlapci netrpezlivo nosia, je aj sveter s krátkym rukávom. Svetre môžu mať rolák, čo znamená, že v chladnejších dňoch zostáva krk vnútri teplého vlneného goliera. Pokiaľ ide o materiál, z ktorého sa vyrábajú svetre, je vlna najbežnejšia, ale stále častejšie môžete získať sveter s prídavkom akrylu, ktorý robí odev priliehavejší k telu.

S čím by ste si mali ladiť moderné svetre?

Sveter môžete nosiť s džínsami alebo chinos. Sveter na košeľu je elegantný návrh za predpokladu, že je šitý z tenkého materiálu. Ak sa rozhodnete kombinovať tričko so svetrom, nezabudnite, že golier košele je skrytý pod svetrom a manžety sú viditeľné. Naopak, hrubšie pánske vlnené svetre môžu byť oblečené, keď sú menej záväzné príležitosti. Na sledovanie súčasných módnych trendov sa oplatí zvoliť pánsky sveter vo farbe, ktorá je najobľúbenejšia, t. J. Grafitová, žltá, modrá, vínová, červená, čierna, biela alebo zelená. Keďže sa svetre zvyčajne nosia na jeseň a na zimu, odporúča sa kúpiť si sveter na zips v teplých, zrelých farbách - medový sveter by bol skvelou voľbou pre niekoho, kto chce predviesť svoj vkus vo svete módy. Pri výbere teplého svetera si môžete vybrať sveter, ktorý bude pokrytý geometrickými alebo kvetinovými vzormi. Vďaka tomu bude štylizácia vynikať od ostatných.

pixel