Pánske svetre na zips

Pánske kardigány

Nájdeme ich v obchodných reťazcoch, exkluzívnych obchodoch najlepších značiek oblečenia, módnych domoch - jedným slovom - kdekoľvek je móda, to je tiež u nás na webe Ozonee.sk. Kardigány - pretože o nich hovoríme - sú už dlho neoddeliteľnou súčasťou pánskych šatníkov a skutočným atribútom mužov, ktorí si cenia neformálny štýl. Bez ohľadu na materiál, z ktorého boli vyrobené, majú najvyššiu kvalitu spracovania, čo sa zase premieta do pohodlného nosenia.

Nútený k oblečeniu obleku? Takže pár slov o univerzálnom použití kardiganov

Kto hovorí, že moderní muži sú prilepení s oblekom? A aby sme hovorili o mužoch na úrovni, musíte si najprv dať kravatu? Bavte sa so štýlom Ozonee.sk, objavte nové spojenia a zažite mierne „voľnejšiu“ verziu elegancie, ktorá úspešne nahradí vaše sako. Kardigan je ďalšou možnosťou univerzálneho oblečenia. A toto je ďalší príklad voľnej klasiky. Nezabudnite na dve jednoduché pravidlá, a to - na oficiálne cesty – farba čierna, grafitová, béžová, námornícka modrá alebo sivá, pričom sa neobmedzujte na každodenné úpravy - oblečte si jednu z žiarivých, pútavých farieb. Vždy tlmené farby dodávajú vzhľadu eleganciu a triedu a ďalšie farby obohacujú šatník, dodávajú jeho charakter a múdrosť. Ako vidíte - kardigány v každej situácii dobre fungujú - prestávka s priateľmi, večerná prechádzka so psom, rodinná večera alebo chodenie do práce každý deň. A hoci je sveter dobrým riešením na chladnejšie dni, neznamená to, že je vyhradený iba na zimné mesiace. Hrubé kardigány sa osvedčia počas chladných jesenných alebo jarných dní, o niečo tenší a ľahší sveter bude pasovať počas letných večerov.

Pánske svetre na zips alebo gombíky? Perfektné spojenie

Či je textília určená na teplé alebo chladné dni, je potrebné pri nákupe brať do úvahy, je však treba premyslieť aj ďalšiu, rovnako dôležitú vec. Čo by ste si mali zvoliť – zapínanie na gombíky alebo na zips? V tomto prípade praktickosť zvyčajne rozhodne a samozrejme opäť o okolnostiach, za ktorých sa má taký sveter nosiť. Pánsky sveter so zipsom je športovejším a elegantnejší s gombíkom. Prvý z nich sa dokonale hodí k polokošeli, druhý dokonca žiada o spojenie s košeľou. Ak k tejto časti štylizácie musíte pridať prídavné meno, charakter sveteru najlepšie vystihuje slovo - univerzálny. Kardigan možno doslova kombinovať so všetkým. Bude to skvelé v kombinácii s džínsami, mencestrákmi, dobre sa hodí aj v spojení s nohavicami z obleku, najmä ak hovoríme o elegantnom neformálnom štýle, je vhodné zvážiť kombináciu s už spomínaným polo tričkom alebo košeľou. Súčasné trendy stanovené módnymi gurumi dokonca prelomili myšlienku, že nie je možné kombinovať sveter a tepláky. Takýto pohľad dnes nikoho neprekvapuje a dokonca upúta pozornosť a zároveň sa stáva jedným z najcharakteristickejších prejavov moderného oblečenia na ulici. Vyberáme z elegantných pánskych svetrov . Vyskúšajte všetky možné spojenia a nájdite si svoj štýl. Pomôže k tomu široká škála - v našom obchode nie je ťažké nájsť štýly priamo z lávok najlepších módnych návrhárov.

pixel