Pánske roláky, rolákové svetre, polroláky

Pánske roláky

Pánske roláky sú odevy, ktoré vždy nájdu na polici v skrini každého chlapca podľa módnych trendov. Netrpezlivo sa vyberajú nielen vtedy, keď sa stupne na teplomere priblížia nebezpečne blízko nuly! Mnoho mužov nosí pánske roláky, pretože vyzerajú skvele, keď sú kombinované s inými šatníkovými predmetmi a vyzerajú skvele pri formálnych aj neoficiálnych príležitostiach. Pánsky rolák samozrejme vyberajú muži najčastejšie na jeseň av zime, pretože je teplý a pohodlný.

Rolák je pre pokožku mimoriadne príjemný, pretože je vyrobený z vlny, ktorá je veľmi príjemným materiálom. To je dôvod, prečo dievčatá milujú ukradnúť roláky od svojich chlapcov! Vysoký rolák môže úspešne nahradiť šál, keď sa rozhodnete ísť za chladnejších večerov na prechádzku. V sortimente obchodov Ozonee nájdete roláky v bohatých farbách, originálne vzory. Existuje veľká šanca, že na virtuálnych policiach v našom obchode nájdete pánske roláky šité na mieru podľa vášho vkusu, v ktorých čoskoro pôjdete s priateľmi von. Presvedčte sa sami!

Ako nosiť rolák ? Komu sa hodí pánsky rolák?

Vo väčšine prípadov by sa pánsky rolák mal nosiť založený do nohavíc, ale spôsob nosenia závisí od hrúbky. Do nohavíc je možné vložiť roláky vyrobené z tenkej tkaniny a končiace výškou pasu. Čím hrubšia je väzba, tým menej rolák bude vyzerať priaznivo, keď je vložený do nohavíc. Ak ste muž, ktorý praktizuje zdravý životný štýl, rolák pre mužov s pevným strihom bude zdôrazňovať vašu štíhlu postavu.

Rolák čierny, biely alebo možno červený? Aký je moderný rolák pre mužov?

Chcete sa obliecť v súlade s najnovšími módnymi trendami? Preto by ste sa na začiatku jesene mali vybaviť pánskym rolákovým svetrom v hnedom, červenom, ťavom alebo bordovom odtieni, ktorý je spojený s farebnou paletou dozrievajúcej prírody, ktorá je charakteristická pre túto sezónu. V zime si môžete vybrať rolák v tmavomodrej alebo grafitovej farbe. V každodenných situáciách, napríklad pri práci alebo v škole, bude dobrým riešením nadčasový, neutrálny rolák, t. J. V bielych alebo čiernych farbách.

Môžete si obliecť rolák na rôzne príležitosti

Keď sa pripravujete na rande,do školy alebo do práce, hodí sa rolák do šatníka na dosah ruky, ktoré upúta pozornosť okolia. Potom môžete kombinovať grafitový rolák s tradičným strihom s džínsami alebo maskáčmi. Sveter s rolákom, bundou, chinosom a elegantnou obuvou môže vytvoriť štýl, ktorý bude mať pozitívny dojem pri pracovnom pohovore alebo počas rodinnej oslavy.

Ako obliecť polorolák pod sako, aby to vyzeralo štýlovo?

Pravidlo je v tomto prípade jednoduché a ak si chcete obliecť rolák pod sako, musíte venovať pozornosť jeho hrúbke. Ak je tkanina bundy tenká, rolák by mal byť tiež udržiavaný jednoduchým spôsobom. Pre bundu vyrobenú z hrubšej textílie, napríklad menčester, si môžete vybrať roláky s hrubšou väzbou a charakteristickým dizajnom. Elegantné topánky z lakovanej kože dokonale ladia s vyššie uvedenou sadou.

Pánske roláky - na čo sa zamerať pri výbere?

Akonáhle viete, že moderné pánske roláky sa v nadchádzajúcej sezóne musia objaviť vo vašich štylizáciách, venujte chvíľu voľbe správnej veľkosti vybraného modelu. Použite na to tabuľku veľkostí obchodov Ozonee, ktorá sa nachádza vedľa každého produktu. Porovnajte rozmery v tabuľke s rozmermi roláka alebo svetra, ktorý práve nosíte. Vďaka tomu zistíte, akú veľkosť máte, vďaka tomu bude vaše nakupovanie úspešné!

pixel