Pánske tričká s kapucňou

Tričká s kapucňou - čo je to?

Tričko s kapucňou je veľmi praktický kus v šatníku, ktorý osloví všetkých fanúšikov športového, neformálneho oblečenia. Ideálne na veterné a daždivé počasie. Tieto typy tričiek sú k dispozícii v mnohých rôznych verziách - s krátkymi rukávmi alebo bez rukávov (ideálne pre mužov, ktorí chcú zdôrazniť svoje svaly). Jedná sa o veľmi praktický šatníkový prvok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Bude zodpovedať väčšine odevov z nášho obchodu. Môžeme ich zladiť s joggersami, teplákovými súpravami, kraťasami, maskáčmi a džínsami. Športová obuv - tenisky, sneakersy alebo trampky – są budú najlepšie hodiť. V chladnejších dňoch si môžeme obliecť napríklad bomberu alebo koženku. Môžete si obliecť tričko v telocvični, na prechádzku, stretnutie priateľov alebo na výleet z mesta. Môže sa nosiť po celý rok. Bude vyhovovať všetkým mužom bez ohľadu na typ tela. Kapucňa je prvkom, ktorý sa objavuje nielen na tričkách - je tiež prvkom mnohých mikín alebo saka.

Ako si vybrať ideálne tričko s kapucňou?

V našom obchode nájdete široký výber tričiek s kapucňou. Ako si vybrať to najlepšie? Predovšetkým je potrebné venovať pozornosť výstrihu. Najuniverzálnejším riešením je model s okrúhlym výstrihom do U, ktorý končí pri krku bez odhalenia príliš veľkého množstva tela vpredu aj vzadu - také tričko bude najuniverzálnejšie a nadčasové. Môžete si tiež vybrať tričká s výstrihom do V - skvelá ponuka pre mužov, ktorí chcú opticky predĺžiť a zúžiť svoju postavu, ako aj zdôrazniť hruď. Pokiaľ ide o strih tielka s kapucňou, najlepším riešením bude riešenie, ktoré sa viac prilepí na hornú časť trupu, a čím nižšie sa uvoľní, tým sa skryjú všetky typy nedostatkov siluety. Vysokí páni by mali staviť na dlhšie modely . Veľmi zaujímavým riešením sú aj asymetrické tričká, ktoré sú na jednej strane kratšie a na druhej dlhšie.

Na čo nemôžeme zabudnúť pri kúpe trička s kapucňou?

Nemenej dôležitou úlohou pri strihu pánskeho trička je farebná schéma. Ak sme fanúšikmi jednoduchých, nadčasových štýlov, zamerajme sa na model v bezpečných klasických farbách, ako je biela, čierna, šedá alebo tmavo modrá - môžeme ich ľahko kombinovať s iným oblečením z našej ponuky. Ak však preferujeme mierne odvážnejšie oblečenie, rozhodneme sa kúpiť tričko s výraznou farbou, vzorované v bodkách, hviezdach alebo nedávno modernych lebkách alebo s potlačou, napríklad vo forme nápisu alebo grafiky (môže zaberať väčšinu trička) alebo len jemným vzorom; môže byť iba na prednej alebo zadnej časti trička). Pokiaľ ide o materiál, tu bude najlepšie fungovať bavlna s prídavkom elastanu - vďaka tomu bude tričko s kapucňou vzdušné a príjemne priliehajúce.

pixel