Pánske tielka

 

Tričká bez rukávov - nielen na leto

Tričko bez rukávov je zaujímavá variácia obyčajného trička, z ktorého je pod ramenami odlišný zárez, ktorý odhaľuje ramená. Tieto rezy, v závislosti od rezu, majú tendenciu byť odlišné, od hlboko strihaných výstrihov odhaľujúcich hrudník s tenkými ramienkami, až po viac postavené modely, končiace priamo na krku a bežiace v línii ramena.

Prečo sa oplatí vybrať si pánske tielka?

Ďalšou výhodou je strih. Takéto tričko pasuje na každú postavu, pretože nemá rez v tvare T, ktorý môže opticky rozšíriť ramená. Toto je návrh pre každého, kto má rád športovejší, voľnejší štýl. V tričko bez rukávov sa budete cítiť pohodlne . V tomto modeli môžu byť odhalené ramená a krk. Je to tiež ideálny nápad na oblečenie v horúcom počasí, pretože sa nebudete potiť.

Pánske tielko - ako nosiť?

Tielkasa dajú nosiť v mnohých smeroch, pretože je to veľmi praktická časť oblečenia. Stojí za to si vybrať voľnú, non-fit strih. Takéto tričko je ideálne pre takmer všetky športy. Je tiež veľmi štýlový. Vhodnejší a vstavaný model bude fungovať napríklad pri formálnejších príležitostiach. Bunda na ňom zmení na elegantnú štylizáciu, takže to bude užitočné pre každú okolnosť. Možnosť výberu vzoru a farby vám umožní vyjadriť sa. Stojí však za to mať niekoľko kusov v neutrálnych farbách, ktoré sa hodia ku všetkému.

pixel