Pánske tričká s dlhým rukávom

História

Longsleevova história vyplýva priamo z histórie trička. Tento odev sa datuje do 19. storočia. V tom čase bol neoddeliteľnou súčasťou pánskeho spodného prádla. Počas prvej svetovej vojny americkí vojaci poukazovali na to, že ich spojenci z oceánu boli pohodlnejšie oblečení - pod uniformu si obliekli bavlnené košele, zatiaľ čo odev amerických vojakov bol šitý hlavne z vlny. Spoločnosť Hennes sa ich snažila uviesť na americký trh, ale spočiatku neúspešne. Takzvaný Pánske "rompers" - znamená, že vrch je pripojený k nohám. Časom sa však tento kus oblečenia rozšíril v vojakovom a civilnom prostredí. Spočiatku sa tričká nosili pod oblečením, ktoré sa považovalo za súčasť spodného prádla. V päťdesiatych rokoch sa tričko stalo samostatnou súčasťou pánskeho šatníka. Tričká, ktoré sa nosia s nosenými džínsami, sa stali symbolom mestskej módy. V roku 1951 sa v kinách objavil ikonický film Tram Desire Desire, v ktorom hlavnú postavu zohral slávny Marlon Brando, v tomto filme herec nosil tesné, spotené a špinavé tričká. Tento obraz vyvolal morálny škandál v Spojených štátoch, ktorý bol dlho spomínaný. V roku 1955 bol natočený film Rebel Without A Reason, v ktorom James Dean ako hlavná postava nosila biele tričká spolu s oblečenými džínsami. Podmanil si srdcia amerických tínedžerov a predstavil tak nový módny štýl - mestský štýl, ktorý je kombináciou klasických džínsov a jednoduchého trička. V ženskej šatni sa tričko objavilo až v šesťdesiatych rokoch.V skutočnosti, longsleeve je veľmi blízky bratranec vyššie opísaného trička, líšiac sa len dĺžkou rukávov. Popularita trička urobila z rozšírenia rukávov prirodzený vývoj. Účinok sa ukázal byť ohromujúci. Odkedy sa tričko stalo populárnym, začali sa na ňom objavovať rôzne titulky, ktoré mali vyhovovať rôznym subkultúram, oddanosti myšlienke alebo podpore kandidáta na prezidentský úrad. Tričko sa stalo pohyblivým reklamným bannerom. Dnes sú titulky na tričkách tiež reklamou, ale častejšie sa s nimi zaobchádza ako s moderným dizajnom, alebo zaujímavým plnením prázdneho priestoru rôznymi slovami. To isté sa deje s longsleeves.

Kedy ich obliekať?

Tričko s dlhým rukávom možno nosiť prakticky vždy, a to neprestáva byť módne, a to je veľmi dobrá správa. Bude ideálny na prechádzky, v horách, na nákupy. Môžete si byť istí, že budete vždy vyzerať dobre. Poskytujú teplo a pohodu v zlom počasí.

Je to pohodlná a módna časť pánskeho šatníka. Každý by mal mať vo svojej skrini niekoľko súprav longsleevov, takže ich možno kombinovať s každým kusom oblečenia.V prípade voľnej práce vám odporúčame kombinovať dlhé rukávy s rovnými nohavicami a športovou bundou alebo zapínaným svetrom. Z tohto dôvodu vám odporúčame nosiť klasické tenisky, ktoré dobre zapadnú do celej súpravy. Táto kombinácia poskytne vzhľad inovatívneho človeka, ktorý sa nebojí úloh, je pripravený na každú situáciu. Pánske tričko s dlhým rukávom je perfektným riešením. Bude pohodlný a teplý, neobmedzí pohyb počas každodenných aktivít.

Do kina, na určitý čas, na koncert, do krčmy, na stretnutia s priateľmi. Longsleeve vždy vyzerá dobre. Dlhé rukávy poskytujú pohodlie a keď je chladnejšie, elastická bavlna vám umožňuje stočiť si rukávy. Vďaka tomu je tento typ veľmi funkčný.
V našej ponuke nájdete dlhé rukávy s výstrihom, ktoré sa hodia k športovým bundám, vestám. Táto kombinácia bude veľmi klasická. Okrem dlhých rukávov s okrúhlym výstrihom ponúkame riešenie s výstrihom do trojuholníka s gombíkmi a vložkou z bieleho materiálu. Taký výstrih v kombinácii s bundou alebo sveterom dodá elegantný vzhľad a so správnou kombináciou tmavších farieb dodá efektu aj veľmi vkusný a sofistikovaný vzhľad. Pre mužov, ktorí chcú vyzerať štýlovo, odporúčame dlhé rukávy bez výtlačkov.

Odporúčame kombinovať dlhé rukávy s potlačou a mikiny s potlačou. Táto kombinácia dodá harmónii a dobrému splynutiu týchto odevov.
Páni jazdiaci na motorke budú iste spokojní s nákupom dlhého rukávca, pretože sa nosia pod kombinézou a udržia pokožku v teple a poskytnú pokožke pohodlie, ktoré mu umožní voľne dýchať. Pri jazde na bicykli si môžu byť páni istí, že v chladnejších dňoch bude dobre chránený pred chladom. Korčuliari, skateboardy budú šťastní. Longsleeve bude perfektným oblečením pre mužov, ktorí sa zaoberajú týmto typom aktivity.
Štíhly páni si môžu dovoliť nosiť každý typ obtiahnutý aj voľný, a pre mužov s väčšími rozmermi odporúčame voľnejšie, tmavšie verzie, ktoré umožnia opticky zoštíhliť postavu.

Ako sa nosí?

Chceme vám ukázať, že longsleeve je veľmi univerzálny kus oblečenia a môže sa hodiť do akejkoľvek situácie a akejkoľvek kombinácie oblečenia.
Pri práci, kde nie je oblek nutný, funguje skvele. Predpokladá sa, že ide o elegantnú bundu, vkusné nohavice a kožené topánky, čím sa vytvorí vzhľad moderného človeka, ktorý sa nebojí výziev. Vďaka tejto kombinácii bude práca príjemnejšia a pohodlnejšia.
Ideálne pre kombináciu s mikinou a teplákmi. Počas každodenného cvičenia takéto oblečenie poskytne pohodlie a slobodu vo všetkých cvičeniach. Táto kombinácia poskytne mužom teplo počas joggingu na jeseň alebo v zime.
Ak sa používa voľný štýl, odporúčame kombinovať dlhé nohavice so športovou bundou alebo so zapínaním na zips. Na tento účel navrhujeme nastaviť klasické tenisky, ktoré dokonale zapadnú do celej kombinácie. Táto kombinácia poskytne vzhľad inovatívneho človeka, ktorý sa nebojí úloh, je pripravený na každú situáciu.
V našej ponuke nájdete pánske longsleeves , ktorý skvele pasuje do športových búnd, viest. Táto kombinácia bude veľmi klasická. Okrem dlhých rukávov s okrúhlym výstrihom ponúkame riešenie s trojuholníkovým výstrihom s gombíkmi a vložkou z bieleho materiálu. Takáto kombinácia s plášťom alebo svetrom dodá elegantný vzhľad a vhodnou kombináciou tmavších farieb dodá efekt veľmi vkusný a sofistikovaný. Pre mužov, ktorí chcú vyzerať elegantne, odporúčame dlhé nohavice bez výtlačkov.

Zábava s farbou

Pri výbere oblečenia je dôležité zvoliť si farbu, v ktorej sa každý bude cítiť pohodlne. V našej ponuke nájdete dlhé rukávy v rôznych farbách a kombináciách. Je dôležité, aby sa každý pán cítil nezávislý. Myslíme si, že každý človek by mal mať v šatníku tri nesmrteľné farby: čiernu, šedú a bielu. Zodpovedajú akejkoľvek kombinácii farieb, v akejkoľvek situácii, kedykoľvek a kdekoľvek. Ako vždy odporúčame, aby ste sa nevzdali odvážnejších farieb, ako je oranžová. Pre farebné tričko s dlhým rukávom odporúčame tmavý sveter alebo bundu. Odporúčame vám experimentovať a hrať s farbami. Žiadna farba by nemala byť pre muža trápna.

pixel