Pánské vesty

12
12

Vesta

Najprv boli vesty šité s cieľom ich praktického použitia. Turisti, ktorí lovili v Afrike, mali na sebe vesty, ktoré vďaka množstvu vreciek mohli pojať strelivo, mapy a ďalšie potrebné doplnky. Pôvodne prešitá bavlnou, mala byť prispôsobená teplej klíme Afriky. Dnes sú vesty zošité z teplých materiálov na ochranu nášho tela hlavne v chladných jesenných dňoch. Vesta, tiež nazývaná bodywarmer, alebo tank, je perfektná v jesennej a zimnej sezóne, poteší každého človeka. Má skvelé využitie počas prechádzok, športu alebo dokonca práce. Predtým sa spájali len s pracovným oblečením alebo športom. Dizajnéri, ktorí reštaurovali vestu na módu, jej dali nový, módny vzhľad, vďaka ktorému sa teplá, vesta spája aj s mestským životom, módou ulice a eleganciou. Nemyslím si, že existuje osoba, ktorá by aspoň raz v živote nenosila vestu. Teplá vesta má mnoho výhod. Po prvé, je multifunkčná - môžete ju nosiť mnohými spôsobmi.

Bunda alebo vesta?

Teplá vesta z polyesterového materiálu s jemnou náplňou má mnoho dobrých stránok. Po prvé, neobmedzuje pohyb. Na rozdiel od bundy, vesta nemá rukávy, ktoré môžu sťažiť voľný pohyb. Poskytuje teplo tam, kde je najviac potrebné v chladných dňoch. Najlepšia správa je, že môžeme nosiť vestu s prakticky všetkým. Je to skvelý doplnok k akémukoľvek typu oblečenia, a to nielen pre šport alebo prácu, ale aj pre kanceláriu! Spolu s vestou, môžete vytvoriť nekonečne veľa kombinácií a štýlov, bez zastavenia na jednom. Každý človek si môže vytvoriť svoj vlastný, jedinečný, každodenný štýl.

Športová vesta

Pre poľovníkov, jazdcov na koni alebo rybárov je neoddeliteľnou súčasťou vesta. Pre tých, ktorí milujú hory, odporúčame najmä vestu, bude ideálnym spoločníkom pri turistických výletoch. Pre cyklistov, ktorí si tento šport užijú v chladných dňoch, odporúčame vestu ako teplé oblečenie. Pri praktizovaní korčuľovania vás vesta udržuje v teple a zároveň umožňuje plnú funkčnosť rúk. Na to, aby vesta vyzerala dobre v športovej súprave, každý deň odporúčame kombinovať ju s teplákmi, bavlneným tričkom a mikinou s kapucňou, alebo s vysokým teplým golierom. Pre mužov, ktorí radi experimentujú s módou, odporúčame nosiť klasické tenisky. Dokonale zapadnú do celku.

Vesta na každý deň

Praktická vesta môže byť každý deň veľmi funkčným spoločníkom. Kombinácia vesty s košeľou s dlhými rukávmi a džínsy vytvorí príležitostný vzhľad. Mestská móda je veľmi priaznivá pre nosenie vesty, umožňuje vytvoriť veľmi praktické, módne a pohodlné kombinácie. V jesenných večeroch je kombinácia teplého svetra a vesty veľmi praktická a vyzerá skvele. Odporúčame tiež kombináciu tenkej športovej bundy s vestou, aby vám bolo teplejšie a vaša každodenná bunda získa novú sviežosť.

Pracovná vesta

Určite páni, ktorí pracujú fyzicky, by ju mali považovať ako povinný odev. Chceme však aj vestu, ktorá bude pasovať mužom, ktorí sú elegantne oblečený . V dnešnej móde je stále viac viditeľné rozmazanie hraníc medzi príležitostnou a bežnou módou. Kombinácia športových prvkov s elegantným oblečením je bežnou aktivitou v dizajne. Pre vytvorenie dobrého outfitu si však kombinácia elegancie a každodenného života vyžaduje pomerne veľkú výzvu. Nesprávna kombinácia farieb a tkanín môže mať opačný účinok. Samozrejme, povzbudzujeme mužov, aby spojili vestu s bundou, ale opatrne.
Elegantný sveter a bunda plus vesta vytvoria súbor výnimočného muža, ktorý sa nebojí výziev. Táto móda k nám prišla z Talianska.
Pre mužov, ktorí pracujú vonku, napríklad pri návrhu záhrad, bude vesta skvelou kombináciou tepla a pohodlia. Vesta môže byť kompromisom medzi komfortom a dobrým vzhľadom.

Najčastejšie chyby pri nosení vesty.

Vyššie sme napísali, že vesta sa hodí takmer ku všetkému. Teraz chceme vysvetliť, ako by ste nemali nosiť vestu. Neodporúčame nosiť vestu so vzorovaným dizajnom pre rovnako dekoratívny zvyšok oblečenia. Pri zelenom svetre a tmavých nohaviciach bude hnedá vesta vyzerať skvele. Vesta by mala dobre priľnúť k telu, príliš voľná vesta rozširuje našu postavu, a páni by nevyzerali dobre.

Farby

Väčšina mužov neradi vyniká zo svojho okolia, preto si zvyčajne vyberajú tlmené farby - sivú, čiernu. Povzbudzujeme mužov, aby experimentovali. Farebný akcent v outfite dodá každodennému vzhľadu dynamiku a energiu. Každý, kto chce dať charakter sebe a svojim štylizáciám, by mal mať peknejší pohľad na celú škálu farieb a vybrať si ten správny. Šedá a čierna sú veľmi bezpečným setom, ale pridanie nejakej energetickej farby spôsobí, že táto monotónnosť bude rozbitá. Preto odporúčame farebné akcenty, ktoré spôsobia, že človek z „neviditeľného“ režimu prejde do „viditeľného“ režimu.

pixel