Pánske chino kraťasy

Šortky Chino - dobrá voľba na leto!

Chino kraťasy sú nepochybne najmenšie športové šortky na leto. Sú rozhodne formálnejšie ako krátke džínsy alebo krátke tepláky. Preto niektoré spoločnosti umožňujú svojim zamestnancom obliecť si ich v horúcich dňoch. Najčastejšie sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré uľahčujú prúdenie vzduchu.

Krátke chinos sú súčasťou preppy štýlu. Je to štýl, ktorý pochádza zo Spojených štátov. Spája v sebe prvky športovej elegancie a jeho najznámejším propagátorom bol sám J. F. Kennedy. Charakteristickými prvkami preppy štýlu sú polokošele zapnuté okolo krku, klasické v-neck svetre, bundy a len chino nohavice.

 

Chino kraťasy a…

Šortky chino dokonale pasujú s košeľami. Je dôležité, aby tieto košele neboli veľmi formálne, ale ležérne košele s dlhými alebo krátkymi rukávmi. Môžete si dovoliť vzorovanú košeľu, napríklad malé popruhy, pléd alebo malé bodky. Najbezpečnejšou voľbou budú vždy chinos v béžovej, šedej alebo tmavomodrej farbe. Môžete ich kombinovať s pastelovým tričkom alebo košeľoualebo polokošeľou

 

Chino šortky a sako?

Až pred desiatimi rokmi bolo nepredstaviteľné kombinovať pánske krátke nohavice s košeľou a oblekom. Najväčšie hviezdy ako Pharell Williams, Kamil Pawelski (tiež známy ako Exclusive Menel) alebo Antoni Królikowski tak nosia. Aké pravidlá sa na vás vzťahujú, ak sa rozhodnete nosiť letný oblek?

Po prvé, nesnažte sa byť príliš šokovaný. Samotné spojenie sakka s krátkymi chinos pre mnohých bude dosť módne rúhanie - aj keď zdanie je samozrejme nesprávne. Rozhodnite sa pre veľmi formálne prvky, ako je kravata alebo motýlik.

Rozhodnite sa pre chinos v tlmenej farbe, napr. Šedej, béžovej alebo tmavomodrej. K tomu pridajte ľahkú bundu a jednoduché jednofarebné tričko. Počet farieb v štylizácii je obmedzený na dva (hoci môžu byť v rôznych odtieňoch).

Veľmi módne a štýlové je kombinácia krátkych chinos s tenkou bundou a tenkou košeľou alebo tričkom.

 

Ako si vybrať perfektné chinosy šortky? Pánsky sprievodca

Perfektné krátke chinos by mali byť skôr prispôsobené siluete.Chinos by mal končiť asi 1 centimeter nad kolenom. Príliš krátke budú vyzerať, akoby ste ich ukradli mladšiemu bratovi, a príliš dlhé vás budú opticky zmenšovať.

 

Aké topánky k šortkám chino?

Tento typ nohavíc vyzerá najlepšie spolu s mokasínami. Sú ľahké, z materiálu a dopĺňajú letný charakter pánskeho šatníka. Ak sa rozhodnete nosiť mokasíny, vzdajte sa ponožiek. Bavlnené tenisky vyzerajú tiež dobre. Vyberte si krátky typ ponožky.

Vybrali ste si šortky, ktoré budú užitočné v lete? Nie je na čo čakať, nákupy to neurobia sami! Našťastie ich môžete urobiť rýchlo bez toho, aby ste opustili svoj domov! V našom internetovom obchode Ozonee nájdete pánske kraťasy v rôznych štýloch, farbách a veľkostiach, ako aj iné pánske oblečenie, ako sú mikiny, košele, bundy a teplákové súpravy. Pripravili sme pre vás špeciálne príležitosti.

 

pixel