Pánske maskáčové kraťasy

Kamuflážové šortky - konkrétne a bez kompromisov

História camo vzoru siaha až do šesťdesiatych rokov. Presne v roku 1968 bola prezentovaná prvá uniforma s touto potlačou a nahradená ďalšou kamuflážou - "dažďom", tzn. Zelenou uniformou s malými čiarami. Charakteristické škvrny v rôznych odtieňoch zelenej farby boli určené na to, aby boli škvrny a nečistoty menej viditeľné. Vojaci rýchlo ocenili kamufláž a jeho maskovacie funkcie a začali používať vo vojenských a poľných uniformách.

Morový motív sa v nasledujúcich rokoch zmenil. Kombinácia farieb, ktoré tvoria kamufláž, bola závislá na tom, pre ktorú armádu bola určená. Najobľúbenejšie dnes - zelené kamufláže, alebo tmavo zelené prvky na sivozelenom pozadí - boli určené pre pozemné sily, zatiaľ čo čierne kamufláž (tj šedo-zelený materiál s čiernymi škvrnami) bol určený pre letecké sily a námorníctvo.

 

Aký muži milujú camo šortky?

Šortky si zdobili mužské sympatie z mnohých dôvodov. Ako už bolo spomenuté, škvrny a nečistoty sú na nich neviditeľné. Z tohto dôvodu sú ideálne pre celodenné alebo víkendové výlety v horách alebo lesoch. Môžete v nich trénovať, grilovať alebo pracovať v domácej záhrade. Moro je ideálnym spoločníkom aj pri mužskom kempe. Po druhé, sú veľmi funkčné. Šortky camo sú plné veľkých, hlbokých vreciek,do ktorých sa ľahko zmestí smartfón, peňaženka, kľúče alebo iné potrebné príslušenstvo. V našom internetovom obchode Ozonee nájdete široký výber pánskych šortiek, ako aj iné oblečenie v štýle camo, vrátane bundy, nohavíc, tričiek a mikín.

 

Kamuflážové šortky: pánske štylizácie

Moro je výrazný a zložitý vzor vo vojenskom štýle. Je lepšie ho nekombinovať s inými návrhmi. Prúžkované tričko, mikina s nápisom, farebné ponožky a kraťasy? Tento set je rozhodne príliš veľa.
Čo bude fungovať? Šortky sa kombinujú s šedým, grafitovým alebo čiernym tričkom a pridaj mikinu v rovnakom alebo podobnom odtieni. Biele tričká, džínsové bundy a tenisky tiež dobre ladia s khaki nohavicami. Camo šortky sa nájdu aj v športových štylizáciách. Môžete úspešne chodiť v nich na cvičenie do posilňovni alebo jogu v dopoludňajších hodinách.

 

pixel