Riflové pánske šortky

12
12

Džínsové kraťasy - mužský, ležérny vzhľad

Leto je pre módnych mužov náročným obdobím roka. Na uliciach sa často stretávate s mužmi v určite príliš krátkych nohaviciach, ktoré sú vhodné len na pláž alebo kúpalisko. Na druhej strane, pánske šortky sa podobajú na veľké vrece: sú veľmi široké a dosahujú takmer do polovice tela. Oba príklady sú určite zlé rozhodnutie. Pánske módne časopisy dávajú niekoľko zaujímavých tipov na to, čo k nohaviciam vybrať a s čím ich kombinovať.

 

 

Riflové pánske kraťasy - nielen pre malých chlapcov

Kedysi šortky boli prvkom odevu, ktorý bol jasne spojený s malými deťmi. Iba oni mali v nich chodiť. Výnimkou boli atléti alebo amatérski športovci, ktorí aktívne trávili čas. Kedy sa zmenil stereotyp o tom, kto môže a kto nie, ukázať sa v krátkych nohaviciach? Už počas druhej svetovej vojny boli šortky prvkom vojenskej uniformy. Po jej skončení sa uniformy stali inšpiráciou aj pre obyčajných občanov a módnych návrhárov.

 

 

Riflové pánske šortky v pánskom štýle

Štýlovým ženám sa páčia svetlé, riflové pánske kraťasy v kombinácii s bavlnenou košeľou v bielej alebo modrej farbe.
Najobľúbenejšou kombináciou riflových pánskych šortiek je samozrejme farebné tričko s okrúhlym alebo trojuholníkovým výstrihom. Do tohošportovú obuv: tenisky alebo botasky. Na chladnejšie dni alebo prázdninové večery pridajte tenkú bundu alebo mikinu s kapucňou.

 

 

Aká je správna dĺžka džínsových šortiek?

Pri pohľade do ulíc slovenských miest sa zdá, že mnohí muži si nie sú vedomí toho, ako správne zvoliť dĺžku šortiek , aby zdôraznili vlastnosti mužskej siluety a zakryli určité nedostatky. Zaujíma vás, aká je ideálna dĺžka vašich šortiek?
Ak chcete opticky predĺžiť a skrátiť postavu, vyberte nohavice končiace tesne nadd kolenom. Niektorí stylisti tiež upredňostňujú dĺžku po kolena, ale v tomto prípa
de by šortky mali byť trochu širšie. Tí, ktorí si zakrývajú kolená si odoberú niekoľko centimetrov rastu. Nezabudnite, že nohavice nemôžubyť ani príliš široké ani príliš úzke - obe možnosti nevyzerajú esteticky.
Nájdite si perfektné kraťasy a ďalšie pánske oblečenie teraz - choďte na Ozonee.sk

 

pixel