Dámske softshellové bundy

Dámske softshellové bundy

Dámske softshell bundy

Termín „softshell“ sa najčastejšie vyskytuje v outfdoor turistike vrátane všetkých rekreačných aktivít vykonávaných pod holým nebom. Softshell je v tomto prípade druh materiálu, ktorý sa používa na výrobu outdoorového oblečenia. Vďaka tomu dámske softshellové bundy lepšie odolávajú nepriaznivým poveternostným podmienkam. Dámske softshellové bundy môžete zabaliť do batohu, keď idete na turistiku alebo na horolezectvo. Dámska softshell s kapucňou bude nenahraditeľná pri behu, nordic walking, pochodovaní, pri cvičení v parku. Dámska softshell sa bude využívať počas rodinného výletu na bicykloch. Dámske softshellové bundy budú super v „bežných“ každodenných činnostiach, ktoré robíte mimo domu, tj prechádzka so psom na alebo na záhradu. V obchode Ozonee nájdete dámske softshellové bundy pre každý typ postavy, v moderných farbách a v širokom výbere veľkosti (S-XXL).

Dámske softshellové bundy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov

Dámske softshellové bundy dostupné v obchode Ozonee sú vyrobené výlučne z polyesteru. Výhody tohto druhu materiálu sú mimoriadne žiaduce pri športe. Na polyesterovom materiále nebude žiadna pleseň a nebude sa na ňom hromadiť žiaden hmyz, takže ak są chystáte na túru v lese plnom hmyzu - vo vašom inventári by mala byť softshellová bunda. Polyester je ľahký, takže bunda vyrobená z tohto materiálu sa dá ľahko zabaliť do batohu, kde nezaberie veľa miesta a nebude predstavovať ťažké bremeno. Najväčšou výhodou polyesterovej bundy je nízka nasiakavosť, čo znamená, že dámska softshellová bunda s kapucňou rýchlo schne a dá sa prať v práčke.

S čím kombinovať dámsku softshellovú bundu?

Dámska softshellová bunda sa prirodzene spája so športovým oblečením - legíny, teplákové súpravy, krátky top, teplá mikina. Bundy v intenzívnych jasných farbách - červená, ružová, žltá sú obľúbené pri všetkých outdoorových aktivitách. Tréningom v takýchto výrazných farbách sa viac zviditeľníte na pozadí zelenej, jednotnej vegetácie v lesoch alebo na lúkach. Avšak držanie sa tejto rady nie je povinné, pretože ak silné, výrazné farby nezasiahnu váš vkus, stavte na klasický, t.j. čierny softshell.

Dámska softshell bunda s kapucňou - nielen na outdoor

Dámska softshell je odev, bez ktorého je ťažké si predstaviť pár dní mimo mesta. Softshell je vybavený priestrannými vreckami, z ktorých dve sú po stranách, jedno vo výške hrudníka a druhé vo vnútri bundy. Vo vreckách môžete skrývať cenné predmety, napríklad dokumenty, platobné karty, kľúče, telefón. Takto trochu odľahčíte váhu svojho batohu a budete mať po ruke tie najdôležitejšie veci. Ak je to potrebné, s náhlym poklesom teploty si môžete dať ruky do vreciek, aby nezmrzli. Softshellová bunda má odnímateľnú kapucňu so zvarmi, ktoré chránia hlavu pred dažďom a vetrom. V krízových situáciách môže byť kapucňa alternatívou namiesto čiapky. Všetky vyššie uvedené riešenia robia dámsku softshellu vynikajúcou voľbou ako vrchný odev nielen na turistiku alebo výlet do lesa. Tento typ bundy bude fungovať počas prechodného obdobia v meste, keď sa počasie zmení a jednu hodinu prší a neskôr svieti slnko. Dámske bundy Softshell za veľmi atraktívne ceny nájdete v sortimente obchodov Ozonee!

pixel