Fotografie farby veľkosti

Autentická farba tovaru


Autentická farba tovaru

V našom obchode (ozonee.sk) sa snažíme ako najlepšie ukázať aktuálnu farbu tovaru, ktorý predávame. V závislosti na svetle (umelé, denné svetlo, dióda, fluoroscenčné) môžu niektoré farby podľa odtieňa materiálu a farby mať rôzne odtiene. V popise položky zadávame správnu farbu položky.
V záujme o presné reprodukcie produktu je možné všetké naše fotografie rozšíriť tak, aby zákazník mohol dôkladne prehliadnúť predmet, ktorý je predávaný


Minimálny rozdiel farieb môže vyplývať z jednotlivých nastavení a kalibrácii farieb na monitore zákazníka. LCD monitory majú tendenciu zobrazovať veľmi jasný obraz so živými farbami.
Všetké fotografie produktov sú tzv. Obrazy REAL PHOTO – vyrobené pomocou profesionálných fotografických zariadení pomocou štúdiových lámp.


Fotografie sú majetkom ALPHA FASHION. Máme plné autorské práva a nesúhlasíme s ich používaním, kopírovaním a reprodukcii bez našeho vedomia a súhlasu (podľa zákona o autorských právach a súvisujúcich právach)


Veľkosť oblečenia

Spoločnosť OZONEE ponúka rôzny tovar, ktorý splňuje vysoké nároky spokojných zákazníkov. Máme širokúú skálu výrobkov od rôznych výrobcov, preto doporučujeme, aby ste sa nedžali veľkosťou šťítka uvedeného v opise. Každý výrobca ma inú veľkosť.


Preto ku každému produktu v našom obchode je priložená veľkostná tabuľka. Pred zakúpením je zákazník povinný túto tabuľku prečítať, aby sa vyhol nákupu nesprávnej veľkosti.


Kvôli spoľahlivosti dát meriame oblečenie z predu, ploché, bez naťahovania, s gombíkmi alebo zipsami. Ak chcete zodpovednú veľkosť doporučujeme si zmerať vaše obľúbené aktuálne oblečenie rovnakým spôsobom. Pre získanie obvodu hodnoty násobte x2.


V každom modelu sa meria 1 kus z každej veľkosti, preto môžu existovať minimálne rozdiely v tabuľke (tolerancia +/- 3cm).

pixel