Pánske kožené náramky

Kožené náramky- na mužskom zápästí už od vekov

Kožené náramky sú typickým pánskym elementom bižutérie. Nosili ich muži pred stovkami či tisícmi rokov. Kožená bižutéria je doplnok typický pre Indiánov alebo iné kultúry . Náramky podkresľujú postavenie a taktiež boli doplnkym zakladaným na výnimočné udalosti napr.: kostolné a kmeňové obrady. Bižutéria ukazovala na výnimočné vlastnosti alebo dosiahnutia jej majiteľa taktiež na vládu a majetok.

Čo je zaujímavé, že v minulosti práve muži boli jedinými osobami,ktoré mohli nosiť bižutériu. Dokonca v čase renesancu šperkovničky pánov boli tak isto plné doplnkami ako šperkovničky žien.Či pánsky náramok je doplnok pre teba?

Na začiatku si povedzme, že náramky sa nepáčia každému. Ak sa ti zdá ,že náramky sú smiešne a mali by ich nosiť len ženy, tak sa nenúť do ich nosenia. Z druhej strany takéto názory boli väčšinou v minulosti. Dnes už nikoho nešokuje náramok na mužskom zápästí.

Vôbec nie je pravda, že náramky nosie len málo mužský chlapi. Je to presne naopak. Predsa len ak máš svoj názor a sebavedomie nemusíš nikomu nič dokazovať. Náramok alebo farebné ponožky to sú elementy,ktoré vravia o tebe „Som sebavedomý a to čo nosím je vyjadrením môjho osobného štýlu.“

Ak však sa ti páči tá časť bižutérie ale sa bojíš ,že sa budeš s tým cítiť nepohodlne a budeš sa zachytávať o každý predmet doma, v práci či v škole odhoď svoje obavy! To pravda,že prvé dni môžeš cíťiť slabé nepohodlie. Ale uisťujeme ťa, že za krátky čas si na to zvykneš a úplne zabudneš ,že máš niečo na sebe. Presne tak isto to je s hodinkami a obrúčkou. Hľadáš štýlovú pánsku bižutériu? Navštív Ozonee.sk a pozri si našu ponuku náramkov.Sú pánske kožené náramky pohodlné?

Ak však sa ti páči tá časť bižutérie ale sa bojíš, že sa budeš s tým cítiť nepohodlne a budeš sa zachytávať o každý predmet doma, v práci či v škole odhoď svoje obavy! To pravda,že prvé dni môžeš cíťiť slabé nepohodlie. Ale uisťujeme ťa, že za krátky čas si na to zvykneš a úplne zabudneš, že máš niečo na sebe. Presne tak isto to je s hodinkami a obrúčkou. Hľadáš štýlovú pánsku bižutériu? Navštív Ozonee.sk a pozri si našu ponuku náramkov.Ako nosiť kožené náramky? Z pohľadu chlapa

V internetových a kamenných obchodoch s oblečením a doplnkami pre chlapov ľahko nájdeš taktiež kožené náramky pre pánov. Tie skladajúce sa z jedného tenkého pásku alebo ramienka budú pasovať k bavlneným nohaviciam baggy alebo k joggersom, farebného trička a tenkej bundy. Tie hrubšie sú spojené z niekoľkých páskov najlepšie spojiť s jednofarebnou košeľou a čiernymi riflami.

Ak sa inšpiruješ štýlom booho a tvojím idolom je Jack Sparow z Pirátov z Karibiku rozhodni sa pre viac náramkov na jednú ruku. Môžu byť celo kožené alebo s oceľovým príveskom či korálikom.

Ako sa obliecť žeby získať uznanie ženského pokolenia? Obleč biele tričko alebo tenkú bielu košeľu. Na to hoď elegantnú vestu alebo dlhý sveter. Super sa tiež prezentuje sako s latami. Čo sa týka nohavíc, rozhodni sa pre čierne rifle alebo rifle s dierami.

Aha, a ešte jedno. Ak veľmi radi pozeráme na Sparowa v televízii to predsa len majme v tom mieru. Nemaľujte si oči na čierno , nie 5 vrkošov na hlave, žiadne koráliky do vlasov. Náramky určite budú stačiť. :)

pixel