Pánske náramky

Pánske náramky - nenahraditeľný prvok pánskych šperkov

Z roka na rok sa zväčšuje počet mužov,ktorí sa zaujímajú o módu. Vedia,že vlastný štýl sa nebuduje len cez spojenie nohavíc,svetra,trička, a topánok. Taktiež dôležité sú detaily,ktoré si všímajú hlavne ženy. Jedným z takých dodatkov,ktorý dokáže dodať šmrnc a originálnosť je pánska bižutéria.
Skôr než sa niekto z vás chytí za hlavu treba zprecízniž jednu vec. Pod pojmom „pánska bižutéria“ sa vôbec neskrývajú dlhé náušnice,perly na krk či vykladané kameňmi a trblietkami náramky. Pánske doplnky a podmienky správneho vyberania sa opierajú hlavne na miere- je tenká hranica medzi zrobením zo seba papagája a dobrým podkreslením svojho štýlu.

Najpopulárnejšie elementy pánskej bižutérie

Najviac klasickým elementom pánskej bižutérie sú určite hodinky. Kožený možno nosiť do práce. Minimalistická obálka na čiernom alebo hnedom pásku sa prezentuje veľmi klasicky a formálne,preto pasuje do príležitostnej košele, saka a nohavíc typu chino. Športové hodinky s digitálnym displejom alebo smartwatche určite padnú do gustu osobám aktívnym , pohodlným obľubujúcich voľný štýl. Spoj také hodinky s joggersami , tričkom s nápisom a pohodlnú mikinu. Osviež outfit look čiapkou typu full cap alebo snapback.

Druhým typom bižutérie, ktorú môžeme vidieť na mužoch sú náušnice. V 90. rokoch členovia najväčších chlapčenských skupín , takých ako Backstreet Boys alebo N“Sync mali v jednom uchu (málokedy v obidvoch) malé náušnice v tvare zlatých alebo strieborných guličiek. Dnes sú vytisnuté tunelami alebo náušnicami v tvare kola (vo vnútri vyplnené) alebo kruha (prázdne vo vnútri). Tunele sa taktiež spájajú s piercerami a skejtermi. Ale tak isto ich nosia chlapi, ktorí nie sú vyznancami žiadnej subkultúry. Tunele neprebíjajú ucho v jednom mieste ako typické náušnice, ale rozširujú celý ušný lalok a vytvárajú väčší alebo menší otvor.
Od istého času si chlapi obľúbili ešte jeden typ bižutérie-pánske náramky. Aké náramky pasuje nosiť a aké by ste nosiť nemali, ak nechceš získať kritiku známych, rodiny alebo priateľky?

Pánske náramky

Od istého času si chlapi obľúbili ešte jeden typ bižutérie-pánske náramky. Aké náramky pasuje nosiť a aké by ste nosiť nemali,ak nechceš získať kritiku známych,rodiny alebo priateľky? Správne vybrané náramky pre mužov môžu vašej štylizácii dať charakter. Všetko záleží na tom, ako to zladíte so zvyškom oblečenia. Moderné náramky zladené s každodenným oblečením dodajú osobitý štýl, vďaka ktorému vyniknete z davu.

Najpopulárnejšie typy pánskych náramkov

Výber náramkov spraví,že každý si nájde niečo podľa svojho gustu.

Veľmi módne sú pánske kožené náramky. Väčšinou sú vykonané z hnedej kože a skladajú sa z niekoľkých tenkých páskov. Na niektorých modeloch sú ramienka spolu viazané alebo prepletané. Niektoré sú jednofarebné , hoci občas sa na nich objaví časť v kotrasnej farbe. Na kožených ramienkach môžeme zavesiť malé koráliky v štýle boho alebo oceľové zapínania.

Hitom posledných sezónov sú pánske náramky s gravírom. Najčastejšie vykonané sú z prírodnej alebo ekologickej kože a oceľovej tabuľky, na ktorej je vygravírovaný nápis alebo symbol. Môžeme sa rozhodnúť pre nejaký z dostupných nápisov alebo objednať svoje gravírovanie napr.: s dátumom narodenia alebo dôležitým citátom.

Treba podkresliť, že nemusíte sa ohraničiť na nosenie len jedného náramku. Ak sa dobre cítite s viacerými doplnkami okolo zápästia spojte pánsky náramok s hodinkami alebo vyberte komplet náramkov.

pixel