Pánske zimné bundy

Pánske bundy zimné

Keď sa teplota na teplomeri za oknom začne nebezpečne blížiť k nule, je to znamenie, že je čas zmeniť svoj prechodný šatník na teplejší. Ako na to? Je ťažké si predstaviť, že by sa pánske oblečenie na najchladnejšie obdobie roka zaobišlo bez decentnej zateplenej bundy. Vďaka svojej funkcii možno s istotou povedať, že ide o odev na „špeciálne úlohy“. Zateplené zimné bundy pre mužov.

 

Akú bundu by si mal pre seba zvoliť štýlový chlap?

Súčasným dobre upraveným chlapom záleží nielen na tom, aby bunda pomohla cítiť sa pohodlne v nepriaznivých poveternostných podmienkach, ale aj na tom, aby zodpovedala najnovšej móde. Výberom vhodne vyzerajúcich topánok, nohavíc, svetra alebo košele môžete vytvoriť jedinečný štýl, ktorý odráža charakter používateľa a priťahuje pozornosť okoloidúcich ľudí na ulici. Ďalšou funkciou oblečenia, ktorou je zimná bunda a podobné modely, je kapucňa s odnímateľným kožušinovým lemom. Pomocou neho si pri fúkaní vetra môžete zakryť hlavu a vyhnete sa tak prechladnutiu . Kožušina je mimoriadne príjemná na dotyk a vyzerá veľmi pôsobivo okolo tváre dobre upraveného chlapa. Kapucňa môže byť tiež alternatívou k čiapke, ktorú nie každý rád nosí. Napriek tomu je dôležité mať v chladných dňoch hlavu zakrytú, pretože práve cez ňu uniká najviac tepla. S ohľadom na potreby chlapov návrhári odevov vytvárajú pánske páperové bundy s množstvom priestranných vreciek. Sú umiestnené vo vnútri aj zvonku odevu. Vďaka tomu môžete skryť rôzne elektronické vychytávky, napríklad smartphone, nabíjačku a predmety každodennej potreby, napríklad peňaženku alebo kartu do kancelárie. Dôležité je, že tieto vrecká opticky nezväčšujú siluetu používateľa.

 

Lacné zimné bundy - na čo si dať pozor pri výbere?

Dlhé bundy by mali dobre fungovať počas mnohých, často extrémnych situáciách, ako napríklad výlet do mesta s priateľmi, rande, rodinné výlety. Zároveň musia poskytnúť pocit pohodlia a bezpečia, keď vypukne snehová búrka alebo začne fúkať mrazivý vietor počas čakania na električku alebo chôdze do supermarketu. Preto sú pánske zimné bundy vyrobené čiastočne alebo úplne z polyesteru, ktorý sa vyznačuje tým, že rýchlo schne. Muži majú radi športové akcenty vo svojej každodennej štylizácii. To je dôvod, prečo má prešívaná alebo bomberová bunda manžetové rukávy, ktoré znižujú riziko, že sa do rukávu dostane sneh. Oblečenie tohto typu má často na spodku tiež lem, ktorý zabraňuje vnikaniu poryvov mrazivého vzduchu pod oblečenie. Ak chcete vyniknúť v meste, stojí za to zvoliť si zimné bundy pre mužov vo farbách, ktoré sú túto sezónu moderné, napríklad červená, čierna, modrá, bordová, biela, tmavomodrá, maskáčová.

pixel