Pánske plavky, pánske kúpacie šortky

Plavkové šortky - objavte sa v lete

Pánske plavkové šortky sú prvkom šatníka, ktorý je neoddeliteľne spojený s tým, čo miluje každý, teda s letom. Dovolenkové výlety prispievajú k pôžitku z prírody: kúpanie v mori alebo pri jazere. Samozrejme, že odpočinok pri vode nemusí prebiehať na druhom konci sveta. Každé veľké mesto má aspoň niekoľko vonkajších bazénov, na ktorých je oveľa príjemnejšie prežiť teploty nad 30 stupňov Celzia. Akonáhle narazíte na jedno z týchto miest, pánske plavky určite prídu vhod. Spolu s flip-flopmi a slnečnými okuliarmi.

 

Ako si vybrať plavecké šortky k siluete?

Bohužiaľ, na plážach a v hotelových bazénoch nie je nedostatok smiešnych vecí.Jedným z nich je príliš malé plavky. Vyzerajú ako čierny trojuholník proti bielemu alebo červenému telu. Tieto kúpacie šortky vyzerajú obzvlášť nepriaznivo na veľkých mužoch s bruškom. Ak sa nemôžete pochváliť postavou Apolla, neriskujte to. Plážové šortky sú na takýchto figúrach určite lepšie - sú väčšie a dlhšie. Okrem toho je v nich pohodlnešjei. Štíhly muži vyzerajú dobre v dlhších aj kratších šortkách. Ďalším dôležitým aspektom pri výbere plážových šortiek je rast. Dĺžka šortiek by mala byť priamo úmerná rastu ich majiteľa - čím vyšší je muž, tým dlhšie sú nohavice šortiek. Krátky muž v šortkách, takmer ako Bermudy, sa bude zdať ešte nižší.

 

Plavkové kraťasy alebo slipy? Mužské dilemy

Všeobecne sa uznáva, že kúpacie šortky sú estetickejšie. Prečo? Sú dlhšie, najčastejšie voľnejšie - vďaka tomu nešokujú najmä konzervatívnych slnečníkov. Samotný strih poskytuje veľa voľnosti, takže plavky sa osvedčia nielen pri plávaní, ale aj pri hraní volejbalu, frisbee alebo plážového futbalu. Sú vzdušné a bránia nebezpečnému prehriatiu intímnych sfér.

 

Plavkové šortky, alebo niečo iné?

Hľadáte pohodlné a módne pánské kúpacie šortky? Pozrite si náš internetový obchod Ozonee a nájdite svoju obľúbenú farbu, vzor a strih. Máme tiež široký výber ležerného a elegantného oblečenie pre vás. Originálne tričká, ležérne košele, pohodlné mikiny a tepláky, elegantné kabáty a teplé bundy - to všetko nájdete na Ozonee.sk. Okrem toho ponúkame mnoho štýlov pánskej obuvi, rovnako ako štýlové doplnky, ako sú náramky, prívesky alebo ponožky.

Srdečne Vás pozývame na nákupy!

 

pixel