Riflové pánske šortky

riflové pánske šortky

Pánske riflové šortky - neformálny vzhľad

Leto je pre moderných mužov náročnou sezónou. Na uliciach príliš často nájdete chlapcov v príliš krátkych šortkách, ktoré sú vhodné iba pre pláž alebo kúpalisko. Na druhej strane, krátke nohavice vyzerajú ako veľká taška: sú veľmi široké a dosahujú takmer do polovici lýtka. Oba príklady sú určite nesprávnym rozhodnutím. Avšak, ak v horúcich dňoch stále chcete vyzerať moderne a nepotiť sa v dlhých nohaviciach, vyberte pánske riflové šortky. Pánske časopisy o móde poskytujú niekoľko zaujímavých rád o tom, aké nohavice vybrať a ako ich skombinovať.

 

 

Pánske šortky - nielen pre malých chlapcov

Pánske riflové šortky boli kedysi prvkom odevu, ktorý bol jasne spojený s malými deťmi. Iba oni by v nich mali chodiť. Výnimkou boli športovci alebo amatérski športovci ak aktívne trávili čas. Kedy sa zmenil stereotyp o tom, kto môže a kto nie môže nosiť kraťasy? Už počas druhej svetovej vojny boli šortky súčasťou vojenskej uniformy. Po skončení sa uniformy stali inšpiráciou pre bežných občanov i módnych návrhárov.
Dnes na uliciach celého sveta môžete vidieť mužov v krátkych nohaviciach: džínsové, teplákové a chino. A s čím ich kombinovať?

 

 

Krátke riflové šortky v pánskych štylizáciách

Štýlový a veľmi obľúbený vzhľad sú svetlé pánske džínsové kraťasy kombinované s bielou alebo modrou bavlnenou košeľou.
Samozrejme, najobľúbenejšou kombináciou krátkych džínsových nohavíc je farebné tričko s okrúhlym alebo trojuholníkovým výstrihom. K tomu športovú obuv: tenisky alebo sneakersy a batoh alebo taška. V chladnejších dňoch alebo večeroch pridajte tenkú vetrovku alebo mikinu.

 

 

Čo by sa určite nemalo kombinovať s džínsovými šortkami?

Froté ponožky až po lýtka určite odpadajú. Noste pánske riflové šortky s botaskovými ponožkami alebo bez ponožiek (samozrejme, všetko záleží na tom, ktorú obuv si vyberiete).
Rifľové kraťasy ležérne nezodpovedajú elegantnej obuvi alebo veľmi formálnym košeliam. Na druhej strane ich kombináciou s ľahkou plátenou bundou a obyčajnou košeľou s dlhým rukávom môže byť veľmi originálna a moderná kombinácia.

 

Aká je správna dĺžka?

Pri pohľade na ulice slovenských miest sa zdá, že veľa mužov stále nevie, ako správne zvoliť dĺžku krátkych džínsových nohavíc, aby zdôraznili vlastnosti mužskej postavy a zakryli niektoré nedostatky. Zaujíma vás, aká je ideálna dĺžka šortiek?
Ak chcete opticky predĺžiť a zúžiť svoju postavu, vyberte nohavice, ktoré sa končia tesne nad kolenom. Platí to najmä pre šortky s rezom priliehajúcim k telu.
Pamätajte, že šortky nemôžu príliš široké ani príliš úzke - obe možnosti nevyzerajú esteticky pekne. Vzduch by mal voľne prúdiť medzi vašou nohou a šortkami - vďaka tomu nebudete mať ani v horúcich dňoch dojem, že są grilujete vo vlastnej šťave.
Nájdite si perfektné šortky a ďalšie pánske oblečenie teraz - choďte na Ozonee.sk a pohodlne a lacno nakupujte online!

 

pixel