Pánske jogger nohavice

Joggers - nohavice s lemom

Joggers - pánske nohavice s elastickými nohami - neustále získavajú stále viac a viac fanúšikov. Rovnako ako pánske bežecké nohavice, sú mimoriadne pohodlné. Ak chcete vyniknúť a zároveň sa cítiť v pohode, musíte si tieto moderné nohavice nevyhnutne kúpiť. Môžete si byť istí, že nákup joggerov nie je len investíciou na jednu sezónu. V zahraničí boli tieto nohavice veľmi populárne nepretržite už niekoľko mesiacov a v najbližších rokoch určite nevystúpia z módy.

Odkiaľ pochádzajú joggery?

Módne trendy sa často menia. Nie je to tak dávno, čo sa objavil populárny trend, tzv. Na uliciach začalo byť vidieť stále viac mužov v nohaviciach so zvinutými nohavicami. Táto móda bola spôsobená predovšetkým skutočnosťou, že jedným z hlavných prvkov každodenného štýlu pre stále viac ľudí bola obuv. Namiesto toho, aby ich zakrývali nohavicami, chceli ich vystaviť. Z tohto trendu zostáva jeden krok, ktorým je vytvorenie prvých nohavíc s lemom, ktorých použitie je podobné ako vyhrnutie.Od teplákov po joggery

Dnes nie je známe, kto ako prvý vyrobil joggersy. Elastické sú veľmi obľúbeným riešením v teplákoch, nie je však celkom jasné, kto sa rozhodol tento patent použiť a kombinovať ho s chinosom alebo džínsami. Pokiaľ ide o názov „joggersy“, popularizoval a prvýkrát používal určitú americkú odevnú spoločnosť. V roku 2009 sa jeho majitelia rozhodli vytvoriť nový typ nohavíc, ktoré budú vyhovovať mladým aj zrelším chlapom. Ich cieľom bolo kombinovať športové riešenia známe pre svoje pohodlie s klasickými vzormi a farbami. Nechceli však používať existujúce patenty. Ich predpoklad bol niečo nové. Takto vznikli klasické nohavice, ktorých nohy boli zakončené lemom požičaným od športových nohavíc.Jogger kapsáče

Spočiatku boli nohavice predávané iba za niekoľko desiatok kusov, s časom, keď boli oslavované ako symbol streetwear. Obzvlášť ich rozmanitosť s vojenským charakterom získala popularitu – jogger kapsáče sú klasickým modelom, ktorý bude fungovať v mnohých situáciách. Osobitnú pozornosť si zasluhujú najmä mužské jogger khaki. Nohavice v týchto farbách sú praktické a budú slúžiť ako základ pre voľnejšie štylizácie. Do dnešného dňa si tieto nohavice získali takú slávu, že každá veľká značka by mala mať tento produkt vo svojej ponuke. Joggers sú dnes odevom rovnako ikonickým ako potlačené tričko.Čo nosiť k joggersom?

Joggers sú dnes jedným z najuniverzálnejších modelov nohavíc. Tieto tepláky sú ideálne pre telocvičňu alebo na prechádzku a joggersy na chodenie do barov alebo do práce. Môžeme si vybrať z mnohých vzorov, ako sú joggery s pruhmi alebo kockované. K dispozícii sú aj rôzne štýly, napríklad tenké nohavice. Ich najväčšou výhodou - hneď po pohodlí - je možnosť vystaviť obuv. Preto je vhodné venovať osobitnú pozornosť výberu obuvi pri stylingu s joggerami. V ideálnom prípade by to mali byť moderné tenisky alebo espadryle. Joggers sú tiež dobré pre menej elegantné štýly. S klasickými koženými bundami alebo tričkami v tlmených farbách ich možno použiť ako súčasť menej športových súprav.

Široká ponuka joggerov v obchode Ozonee vám umožní vybrať si správne nohavice pre každú príležitosť. Joggers sú nohavice, ktoré vám umožnia zdôrazniť váš módny zmysel a zároveň zostať verným pohodlným a praktickým riešeniam.

pixel