Pánske tepláky

Odkiaľ pochádza nápad na pánske tepláky?

Začiatkom 20. storočia si ľudia pomaly a stále viac slobodne obliekali, čo chceli. Športovanie sa stalo stále populárnejším, takže sa začal prejavovať nedostatok vhodného oblečenia. Oživenie olympijských hier bolo dôležitou udalosťou v histórii športu. Na začiatku sa športových súťaží mohli zúčastňovať iba muži, takže výroba kostýmov bola obmedzená hlavne na pánske štýly. Spolu s rozvojom športových disciplín športovci prispôsobili svoje oblečenie svojim potrebám. Obleky boli vymenené za tričká s krátkymi rukávmi, dlhé nohavice za krátke. Najväčšie zmeny nastali v Európe po druhej svetovej vojne, zatiaľ čo v Spojených štátoch už v 30. rokoch sa objavili prvé pánske teplákové nohavice.
Clare Potter a Claire McCardell sú dizajnéri, ktorí v 30. rokoch chceli vniesť do svojich nápadov šport. Ich projekty boli zamerané na uspokojenie potrieb ľudí, ktorí chcú športovať.
Až od osemdesiatych rokov sa tepláková súprava stala odevom výberu nielen pre šport, ale aj ako pohodlný odev na každodenné nosenie, okolo domu, na prechádzku, na stretnutie s priateľmi. V 90. rokoch vznikli nespravodlivé stereotypy o ľuďoch, ktorí nosia tepláky boli spojené s trestným svetom. Dnes sa však obraz osoby, ktorá nosí teplákové súpravy, mení a teplákové súpravy sa stali znakom uvoľnenia a lásky k pohodliu.

Moderné pánske tepláky na každý deň!

Pravdepodobne pre mnoho mužov môžu byť tepláky spojené s príliš veľkými, príliš voľnými nohavicami, ktoré sa tak často používajú počas telocviku v škole. V súčasnosti môžu byť teplákové súpravy moderným a zaujímavým oblečením pri rôznych príležitostiach vďaka moderným, pohodlným strihom, zaujímavým materiálom a farbám.
Pohodlné pánske tepláky dnes spĺňajú potreby každodenného a rýchleho života. Sú perfektné nielen na cvičenie. Stále viac pre nich siahame ako pohodlné domáce oblečenie, oblečenie na prechádzku, na stretnutie. Nohavice vyrobené z mäkkého materiálu sa stali symbolom urýchlenia života. Pánske teplákové súpravy sú super, pretože sú pohodlné a prevažne vyrobené z bavlny, vďaka ktorej naša pokožka dýcha, je zdravšia a nie je vystavená opareniu. Tepláky nám dávajú istotu.
Pánske tepláky budú ideálne na ranný jogging,do posilňovne,na prechádzky so psom, nakupovanie, neformálne stretnutia, chodenie do baru alebo do kina s partiou priateľov.
Pánske tepláky by sa mali samozrejme prispôsobiť príslušnej sezóne. V lete si obliekame tenšie tepláky a v zime si vyberieme hrubšie, najlepšie s flicovou podšívkou. Tepláky budú dobré pri mnohých príležitostiach, ale určite budú situácie, keď taký štýl už nebude dobre vyzerať. Určite by ste si nemali obliecť tepláky do elegantnej reštaurácie, divadla, opery, na rande, do práce (ak si pracovisko vyžaduje špeciálne oblečenie).

Tepláky do práce, štýly, návrhy.

Pánske tepláky môžu byť zaujímavým a výrazným prvkom oblečenia v práci. V dnešnej voľnej atmosfére sa kravata a oblek stávajú minulosťou. V spojení s oficiálnou a elegantnou atmosférou nezodpovedajú dnešným pracovným podmienkam. Samozrejme nedémonizujeme pozície, v ktorých sa vyžaduje kravata a oblek. Chceme však zdôrazniť, že ak si môžete v práci dovoliť trochu uvoľniť, musíte to využiť a to aj pre pohodlie sedenia 8 hodín.
Odporúčame pre odvážnych mužov ako neformálny štýl! Čiernobiele pánske tepláky môžu vyzerať skvele v kombinácii s hladkým tričkom a svetrom . Navrhujeme tmavé, jednotné topánky. Na vrchu - ak je chladno- odporúčame športovú bundu alebo teplú vestu, ktorá v kombinácii s mikinou s komínom alebo hladkým svetrom bude vyzerať veľmi štýlovo.
Zaujímavou kombináciou k teplákom bude kockovaná košeľa a hladký sveter s okrúhlym výstrihom.

Ako nosiť tepláky?

Každý deň po dome sú perfektné riešenie. Väčšina mužov nevenuje pozornosť tomu ako chodia po dome, a mali by. Pekné a moderné tepláky v kombinácii s tričkom alebo mikinou budú veľmi zaujímavou a pohodlnou voľbou na večery strávené doma, pred televízorom, pred počítačom alebo pri čítaní. Rovnakú kombináciu je možné zvoliť pri odchode do obchodu alebo na prechádzku.
Je dôležité spojiť odevy vyrobené z podobných materiálov alebo väzieb, napríklad z vlny, akrylu alebo vlny s teplákmi. Musíte sa ubezpečiť, že tepláky siahajú až po vrch topánky - tu môžeme pomôcť klasickými teniskami, ktoré svojou výškou zakrývajú nohy. Tepláky s tričkom a športovou bundou si môžete vybrať do pubu alebo baru. Je to kombinácia pre odvážnejších mužov, ktorí sa radi venujú sebe. Rovnakú súpravu je možné obliecť do kina. Pánske tepláky možno kombinovať aj s farebnými polokošeľami, ktoré vám dodajú charakter. Pre štíhlych mužov ponúkame tepláky vhodnejšie so zníženým pásom, zatiaľ čo pre väčších ponúkame voľné tepláky, ktoré vám v kombinácii s tmavým vrchom umožnia opticky zoštíhliť postavu.

Pánske tepláky – zábava s farbami

Tepláky umožňujú vzájomne si kombinovať rôzne farby, pretože dizajnéri pri navrhovaní teplákov stále častejšie vyberajú veľmi odvážne a nezvyčajné farby. Pánske tepláky vám dávajú možnosť vyniknúť zaujímavým štýlom z davu. Stylisti navrhujú, aby páni nahradili tónované farby kontrastnými. Tiež vás povzbudzujú, aby ste nosili farebné tričko k šedým teplákom a naopak.
Pokiaľ ide o výber obuvi k teplákom, odporúčame namiesto klasickej športovej obuvi tenisky. Farba topánky nemusí zodpovedať farbe oblečenia. Aj tu existuje sloboda a povzbudzujeme mužov, aby sa hrali s farbami a experimentovali.

pixel