Dámske prešívané bundy

Dámske prešívané bundy

Prešívané bundy pre ženy

Dámske prešívané bundy sú vhodné pre ženy všetkých vekových skupín a s rôznym typom tela. Nadčasový strih tohto typu oblečenia pomáha zvýrazniť silné stránky postavy a zároveň zakrýva akékoľvek nedostatky. Dekoratívne prešívanie dodáva bunde jedinečný výraz, vďaka ktorému okolo vás nikto neprejde ľahostajne.

Dámske prešívané bundy - základ neformálneho štýlu

Ak sledujete najnovšie módne trendy a vyhýbate sa monotematickým štýlom, vo vašom šatníku by sa mala nájsť dámska prešívaná bunda. Bez ohľadu na to, kde sa chystáte, dámska prešívaná krátka bunda je vždy skvelá voľba. Chodíte na prechádzku do parku? Chystáte sa do obchodu? Grilovanie na záhrade s priateľmi alebo rodinou? Použite prešívanú bundu na vytvorenie neformálneho outfitu s charakterom! Skombinujte ju s pohodlnými legínkami, teniskami a mikinou.

Ľahké dámske bundy - pridajte sa k trendu oversize!

Móda na obliekanie sa v oversize štýle priťahuje pozornosť po celom svete. Ľahké dámske bundy sa ideálne hodia do trendu nosenia príliš veľkých rozmerov. V tomto prípade je vhodné dodržať zásadu a zvoliť úzku „spodnú časť“ a širokú „hornú“. Napríklad kombinujte bundu s legínkami. Vďaka tomu nebudú narušené proporcie vášho tela a budete sa cítiť pohodlne.

Z akého materiálu je dámska prešívaná bunda?

Dámske prešívané bundy dostupné v obchode Ozonee sú vyrobené z nylonu, vďaka čomu je odev odolnejší voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Tento materiál sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, rýchlo schne, neprepúšťa vetor a nevytvárajú sa žiadne deformácie. Súčasne je nylonová bunda príjemná na dotyk.

Dámske prešívané jarné bundy - ideálna voľba na 365 dní v roku

Každú sezónu je dobré nosiť prešívanú bundu. V čase, keď sa zimné teploty príliš nelíšia od jesenných teplôt, prešívaná dámska bunda môže vyzerať skvele v kombinácii s čiapkou a šálom. Dámske prešívané bundy sú perfektné, keď vás prekvapí aprílový dážď alebo dočasné ochladenie. V lete bude prešívaná dámska športová bunda dôležitým prvkom oblečenia počas dovolenkových výletov, počas ktorých sa zo dňa na deň môže zlomiť aj najslnečnejšia aura.

Dámska krátka prešívaná bunda s praktickými riešeniami

Vďaka postranným vreckám je dámska prešívaná bunda praktická. Môžete ukladať kľúče, dokumenty, telefón v priestranných vreckách a vyhnúť sa tak tomu, aby ste si so sebou nosili kabelku. Lemy na rukávoch dodávajú bunde športové črty. Postavený golier účinne chráni krk pred vetrom.

Dámska prešívaná športová bunda - pre milovníčky praktickosti a bytia fit

Radi trávite čas aktívne vonku? Potom sa prešívaná bunda pripojí k vášmu šatníku! Bundu oceníte kvôli jej ľahkosti, nepremokavým vlastnostiam a nepriepustnosti pred nárazami vetra, vďaka týmto vlastnostiam bude váš tréning v daždi alebo nízkej teplote pohodlnejší. Nezabudnite si k svojej bunde obliecť moderné legíny a športovú obuv!

Dámske prešívané bundy - ako si vybrať svoju veľkosť?

Pochybujete, či je prešívaná dámska športová bunda vo zvolenej veľkosti dostatočne dlhá a široká? V obchode Ozonee je tabuľka veľkostí vedľa každého produktu. Obsahuje podrobné rozmery veľkosti, o ktorú sa momentálne zaujímate. Ak si chcete kúpiť prešívanú bundu, prečítajte si v rozmerovej tabuľke, aká je jej celková dĺžka, šírka podpazušia alebo dĺžka rukávov od ramena. Potom skontrolujte, či tieto parametre zodpovedajú rozmerom bundy, ktorú máte v šatníku. Ak áno, potom je veľkosť pre vás! Pred vykonaním platby si pozrite aj ďalšie kategórie oblečenia v našom obchode. Využite atraktívne ceny a vytvorte lacný, moderný štýl, ktorý očarí vašich priateľov!

pixel