Dámske legíny

Dámske legíny

Dámske legíny nájdete v ženskom šatníku bez ohľadu typ tela a súčasné módne trendy. V 50-tych rokoch založili Audrey Hepburn dámske legíny pre kultové fotografické stretnutia a teraz je možné dámske legíny vidieť v štýle Julie Wieniawa, Deynn a Anna Lewandowska. Legíny sa vyznačujú predovšetkým pohodlím nosenia. Priliehajú pevne k telu a zároveň umožňujú veľkú slobodu pohybu, vďaka čomu sú ideálne do telocvične, na výcvik v prírode, ako aj na grilovanie alebo výlet s priateľmi do mesta. Ak máte radi kombináciu rôznych šatníkových odevov, dámske fitness legíny zodpovedajúce svetrom, blúzkam, bundám a rôznym druhom obuvi sú pre vás ideálne. V obchode Ozonee nájdete dámske legíny v moderných strihoch a farbách, ktoré vyhovujú každému vkusu.

Dámske športové legíny - čo ich odlišuje?

Pohodlné, príjemné pre pokožku, flexibilné, ľahko sa čistia - to sú charakteristické ženské legíny. Uvedené vlastnosti legín sú výsledkom vhodnej zmesi materiálov vybraných na ich výrobu. Zvyčajne sa jedná o kombináciu bavlny, polyesteru a elastánu. Vďaka tomu legíny nevykazujú žiadne záhyby, sú mäkké na dotyk, vzdušné, rýchlo schnú, môžu sa prať v práčke pri vysokej teplote a umožňujú široký rozsah pohybov. Legíny , ktoré sú k dispozícii v obchode Ozonee, majú sťahovací pás, vďaka ktorému sú pevne pripevnené k pásu. Majú tiež vrecká po stranách a vzadu, kde môžete skryť kľúče alebo telefón. Niektoré modely majú na nohách kovové, ozdobné vložky a kontrastné pruhy.

Ako nosiť dámske legíny?

Legíny sú spojené s voľnými, neformálnymi štylizáciami. Avšak - ako pri každom inom druhu oblečenia - stojí za to naučiť sa niektoré základné módne princípy o tom, ako nosiť dámske legíny, aby ste v nich vyzerali atraktívne. Začnime s tým, že legíny nie sú nohavice. Legíny majú ležérny charakter, zobrazujú detaily ženskej postavy - nohy, stehná, zadok, takže by mali byť oblečené v kombinácii s blúzkou alebo svetrom. Športové legíny s vysokým pásom v kombinácii s krátkym vrchom sa odporúčajú iba do telocvične. Dámske krátke legíny vyzerajú dobre na ženách s úzkymi lýtkami. Niekedy sa môžete stretnúť s mylnou predstavou, že dámske tréningové legíny sú šité na mieru postavám vysokých štíhlych dievčat s dlhými nohami. Pravda je, že legíny vyzerajú skvele na akomkoľvek type tela. Čierne legíny pomôžu skryť nedokonalosti tela a opticky odpočítať niekoľko kilogramov. Sortiment obchodov Ozonee obsahuje dámske fitness legíny vo veľkostiach M, L, XL, XXL a podrobné parametre oblečenia nájdete v tabuľke veľkostí, ktorá je pre vaše pohodlie umiestnená vedľa každého produktu.

Čo nosiť k legínam?

Dámske legíny môžete použiť na kontrastné oblečenie. Legíny v jasných farbách - biela, béžová, ťavia - kombinujte s tmavomodrou, čiernou, fialovou mikinou alebo svetrom. Pretože dámske športové legíny sa vyznačujú svojím neformálnym štýlom, stojí za to zvoliť si topánky rovnako neformálnej povahy. V tomto prípade budú tenisky skvele fungovať.

pixel